Palmolive

Ár:   799 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2022. szeptember 5.

Ár:   799 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

Tengerisó- és aloevera-kivonattal & illóolajjal, valamint 100%-ban természetes forrásból származó illóolajjal gazdagított, gyengéd formulája 93%-ban természetes összetevőkből jött létre és 95%-ban lebomló. A fenntarthatóság jegyében újrahasznosított flakonba került.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Babooca

2023. október 3.

Gyerekkori kedvencem volt a lekerített csomagolású verziója ennek a tusinak, míg mindenki a lilát (relax), és a zöldet (morning tonic) szerette a családban, én ezt. Na ez... ez nem olyan. A flakonban és zuhanyzás után jó illata van rajtam, de tusolás közben olyan alga szaga van, olyan mocsaras vagy nem tudom, hogyan fogalmazzam meg, de engem taszít és a hányinger kerülget közben. A flakonban sincs már olyan illata, mint a réginek. Mindenhol vadászom, de sehol sincs az a verzió. Abban tisztán emlékszem masszírozó gyöngyök voltak, és nyomásra pukkangattak szét, olaj szabadult fel belőlük így sosem szárított. Ez a tusfürdő sajnos szárít. Sajnos az emlékek miatt a lehető legnagyobb kiszerelésben vettem meg, még kézmosónak is nehéz lesz elhasználni annyira szárít. Csak és kizárólag azért kap 2 csillagot, mert az alga felhang zuhanyzás után már nincs jelen a bőrömön és frissnek érzem magam zuhanyzás után illetve könnyű leöblíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 3.

csill87

2023. augusztus 1.

Nagyon kellemes, friss, tisztaság illata van, én nagyon szeretem. Korábban nem használtam, így nincs összehasonlítási alapom, én csak egy nagyon frissítő, nyári tusfürdőt kerestem, és azt megkaptam. Egy-két óráig még érezhető a bőrön az illata, ami lehet előny is meg hátrány is. Radírozni egyébként nem radíroz, de nem is vártam tőle.
Nekem ez egy naagyon erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 1.

Nekem ez egy naagyon erős négyes.

TimiK

2023. augusztus 1.

A régi verzióját szerettem. Ennek egyáltalán nem tartós az illata, nincs meg az a "wellness-élmény" mint az előzőnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 1.

kamillaanemeth

2022. szeptember 21.

mint a legtöbben, en is a nosztalgikus illat miatt vettem. a regi verzioban ha jol emlekszem kis "golyok" voltak, ez az uj inkabb radirozo hatasu. hosszu tavu hatasarol nem tudok nyilatkozni, mert felvaltva hasznalok több tudfürdöt, de en nem tapasztaltam szarito hatast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 21.

Kremcica

2022. szeptember 21.

Anno még a kerek csomagolású verzióját nagyon szerettem kistini koromban, ez annak az újragondolt/csomagolt változata. A tényleg wellnesst idéző illatán kívül más pozitívumot nem tudok rá mondani. A benne lévő sónak radírozó hatása kb nulla, cserébe valószínűleg emiatt csontszárazra, szó szerint fehér pergősre szárította a bőrömet a napi használat mellett. Nagy nehezen elhasználtam de nem ajánlom, a Palmolivenak vannak sokkal jobb tusfürdői is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 21.

Kiinga0510

2022. szeptember 12.

A különleges illata miatt vettem meg és alig vártam, hogy használjam. Az állaga meglepett nem gondoltam volna hogy ilyen. Bőrradírozónak is elmegy szóval én mindennapos használatra nem ajánlanám. Amennyire vártam, hogy használjam annyira vártam, hogy végre elfogyjon. Újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.