Paloma Picasso

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gyula1971, Módosítva: 2019. január 7.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Összetétel: aldehidek, koriander, galbanum, jázmin, rózsa, tonka, musk

Ár: 400.- + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: Minta, Helyszín: Budapest l., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, ajánlott levélként postán maradó
Paloma Picasso Minotaure EDT fújós vagy üveg
Ár: 1000 Ft/5 ml, 1800 Ft/10 ml, vagy 50 ml üveggel 8000 Ft , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt vagy üvegében, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb

malvada

2019. február 19.

1993. nyarát az USA-ban töltöttem, vásároltam egy Vogue magazint, ami tele volt kihajtható illatmintás hirdetésekkel. A Minotaure volt az egyik, sokat szagolgattam. Most karácsonyra kerestem férjemnek illatot, megpillantottam a dobozát és felidéztem a régi emléket. Nem gondoltam volna, hogy még kapható, de valahol érthető, mert annyira varázslatos illat. Ennél különlegesebbet nem is találhattam volna! Nem hasonlít a mai férfiillatokra, mégsem öreges. Aki valami különlegességre vágyik, próbálja ki!
Updatelem a férjem véleményével is, elvégre ő használja, íme a férfiszemszög: szerinte "alig lehet érezni az illatát, olyan mint egy finom illatú szappan, de semmi különös". 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

zsazsi1

2019. január 8.

Istenem, első ajándékom volt első szerelmemnek...! Csodás és egyedi illat volt, csak ennyit tudok már felidézni belőle, köszönet érte annak, aki feltöltötte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 8.