Panarom

Ár:   3048 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.mathe, Módosítva: 2016. június 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A damaszkuszi rózsavíz kiváló minden bőrtípusra. Szépségápolásban használható arctoniknak reggel-este, valamint krémekbe keverve.

Ár: 2500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta

hangi

2020. július 29.

Tonik helyett, illetve alapozó felvitele előtt használom, és akkor teszi az igazi csodát - ha pont úgy kenem fel az alapozót, hogy még egy pici marad az arcomon, amit nem szív be a bőröm, meglepően hamar terül az alapozó és még szebb bőrképet ad.
Toniknak is szeretem, a levendulavizet is tervezem kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Toniknak is szeretem, a levendulavizet is tervezem kipróbálni.

szfruzsi

2020. május 5.

Kb egy hónapja az arcápolási rutinom része,én tonik helyett használom reggel-este és látványosan felfrissíti a bőröm és nem tudom,hogy ennek köszönhető-e,de a színe is sokkal egységesebb 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

BirsAlma

2020. május 4.

Elhasználtam egy üveggel. Nem rossz, viszont mivel nekem száraz a bőröm, emiatt akkor érzem a hidratáló hatását, ha két rétegben " pacsmagolom" az arcomra. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

aalleexxaa

2020. május 1.

Egyenlőre még ismerkedem a panarom termékekkel.. Egyszer egy ismerősöm hatására kipróbáltam az övét - nagyon jó illata volt, nagyon kellemes érzés volt az arcomra kenni - egyből beleszerettem, így magamnak is vettem.

Most körülbelül egy hete használom, a tiszta arcom törölgetem át vele lefekvés előtt. Nagyon jó érzés ilyen illatosan lefeküdni! Szerintem csodálatos illata van, egyáltalán nem mű... Ezt követően használok arckrémet. Mióta ezt a kombót alkalmazom, azóta nagyon üde, friss a bőröm, még ebben a téli időben is! Mindenképp ajánlom :)

***2020.05.01: Még mindig ugyanazt az üveget használom, most fog elfogyni (naponta esténként használtam). Még mindig maximális az elégedettségem. Nagyon szép lett a bőröm, az illata is kedvenc. Csodálatos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

szandi08

2019. október 29.

Este szoktam használni sminklemosás után. Az illata kellemes és még hidratál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Scarlett11

2019. június 2.

Tonik helyett használom reggel és este. Az illata nekem kimondottan kellemes. Sminkfixálót is ebből készítettem egy kis aloéval keverve. Kiválóan működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 2.

babika26

2018. november 6.

Elsőre furcsa az illata, de csak azért mert szerintem elszoktunk a termszétes , valóban tiszta illatoktól. Arctisztítóként nagyon bevált, tiszít, hidratál is valamennyit, utána saját magam által kevert arcolajat használok. Szuper kombó éjszakára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Eruska

2018. február 9.

Az illata mesés és sokmindent elárul a tisztaságáról és a minőségéről, hogy belsőleg is fogyasztható. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

kneva

2017. július 31.

Először is azzal kezdeném, hogy az illata nem rózsa parfüm illatú, hanem annál sokkal természetesebb, éppen ezért nem olyan kellemes, mint a mesterséges illatú rózsa-termékek, vagy mint a rózsalekvár vagy a bulgáriai nyaralásról hazahozott rózsaolaj. Elsőre egy kicsit büdösnek tűnhet. Magam is meglepődtem, amikor kézhez kaptam és beleszagoltam. A levelek, a szárak illata is érződik rajta.
Vattakorongra teszek belőle és tonik helyett vagy tonik előtt áttörlöm vele az arcom. Egy kicsit hidratál.
Nem vagyok benne biztos, hogy újra venném-e?

Update: majdnem teljesen elhasználtam, és egészen megszerettem. Már az illatát sem érzem olyan büdösnek. Nagyon jó kis termék, és újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Nem vagyok benne biztos, hogy újra venném-e?

kea

2017. június 17.

Évek óta ezt használom arctonik helyett, imádom. Maximális pontszám. Néha a limonádba is teszek belőle ;)
Panarom termékben még nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

Panarom termékben még nem csalódtam.