Panarom

Ár:   3048 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.mathe, Módosítva: 2016. június 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A damaszkuszi rózsavíz kiváló minden bőrtípusra. Szépségápolásban használható arctoniknak reggel-este, valamint krémekbe keverve.

babika26

2018. november 6.

Elsőre furcsa az illata, de csak azért mert szerintem elszoktunk a termszétes , valóban tiszta illatoktól. Arctisztítóként nagyon bevált, tiszít, hidratál is valamennyit, utána saját magam által kevert arcolajat használok. Szuper kombó éjszakára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Eruska

2018. február 9.

Az illata mesés és sokmindent elárul a tisztaságáról és a minőségéről, hogy belsőleg is fogyasztható. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

kneva

2017. július 31.

Először is azzal kezdeném, hogy az illata nem rózsa parfüm illatú, hanem annál sokkal természetesebb, éppen ezért nem olyan kellemes, mint a mesterséges illatú rózsa-termékek, vagy mint a rózsalekvár vagy a bulgáriai nyaralásról hazahozott rózsaolaj. Elsőre egy kicsit büdösnek tűnhet. Magam is meglepődtem, amikor kézhez kaptam és beleszagoltam. A levelek, a szárak illata is érződik rajta.
Vattakorongra teszek belőle és tonik helyett vagy tonik előtt áttörlöm vele az arcom. Egy kicsit hidratál.
Nem vagyok benne biztos, hogy újra venném-e?

Update: majdnem teljesen elhasználtam, és egészen megszerettem. Már az illatát sem érzem olyan büdösnek. Nagyon jó kis termék, és újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Nem vagyok benne biztos, hogy újra venném-e?

kea

2017. június 17.

Évek óta ezt használom arctonik helyett, imádom. Maximális pontszám. Néha a limonádba is teszek belőle ;)
Panarom termékben még nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

Panarom termékben még nem csalódtam.

molnori

2017. február 26.

Az egyik kedvencem a Panarom aromavizek közül. Kívül-belül használom. Kisimít, enyhíti a pirosságot. Nyáron, a hidratáló krém előtt, vagy csak ha "tisztaság" érzetre vágyom, ezzel törlöm át az arcom. Egy kis fújós flakonba is tettem rózsavizet, és frissítőnek fújtam magamra a munkahelyen. Diszkréten illatosít is, ha nincs kéznél parfüm.
Belső használatra: az illata és aromája szuperjól illik a keserűcsokoládés desszertekhez, vaníliafagyihoz (ráöntök egy kiskanálnyi aromavizet), vagy egy pohár sima vízbe egy kiskanállal teszek, és lassan elkortyolom. Igazi élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Leander

2016. december 19.

Kellemes élmény. Én is tonikként használom más panaromos aromavizekkel váltogatva. Nagyon kellemes, frissítő, élénkítő illata van, és a bőröm is szereti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

szakszil

2015. június 3.

isteni illata van és hatásos! szuper termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

isteni illata van és hatásos! szuper termék! :)

LaurenC.

2014. szeptember 29.

az összes panarom terméket nagyon szeretem. krém alá, vagy csak úgy fújom az arcomra a rózsavízet. a bőröm puha és hidratált, jól esik végigsimítani az arcomat. úgy gondolom ennek is köszönhető. Amúgy intimdezodórként is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

kisvacok

2012. augusztus 13.

Rózsa, a virágok királynője!:) Emeli a rezgésszintet, szépen tisztít és hidratál, illetve nagyon nőies, üde illat. Minden nőnek csak ajánlani tudom!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

dorydory

2012. május 3.

Sajnos azt kell,hogy mondjam nem érte meg az árát mert a hatása nálam elmaradt
ugyan úgy mint a olasz szalmagyopár aromavíznél.
Az még ráadásul nagyon büdös is volt rosszul voltam tőle,fojtogató szaga volt.
Nem próbálkozom többet ezzel már nincs bizalmam hozzá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

Sajnos azt kell,hogy mondjam nem érte meg az árát mert a hatása nálam elmaradt
ugyan úgy mint a olasz szalmagyopár aromavíznél.
Az még ráadásul nagyon büdös is volt rosszul voltam tőle,fojtogató szaga volt.
Nem próbálkozom többet ezzel már nincs bizalmam hozzá!