Panarom

Ár:   1814 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2020. január 9.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb

• 100% tiszta és természetes, bevizsgált kemotípusú illóolaj.
  • Fő biokémiai összetevők: limonén
  • Felhasznált növényrész: héj
  • Szorongás és stressz oldására kiválóan alkalmazható.

JuliannArt

2020. január 20.

Gyász időszakban kaptam a testvéremtől. Jobb kedvem nem lett, de talán picit nyugtatott az illata és könnyebben tudtam ellazulni, elaludni tőle. Biztos, hogy újra fogom venni, nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.