Panarom

Ár:   4173 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nellik, Módosítva: 2020. április 2.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb

Immunerősítő, fertőtlenítő illóolaj-keverék párologtatóba, diffúzorba vagy szaunázáshoz. Benne a lélekmelegítő balzsamos szuhar, a görcsöket feloldó dél-amerikai sárga fenyő és a lelket felszabadító niauli. Az illata olyan csodálatos, hogy nem csak erősítő, de az otthon frissítő hangulatát is megadja.

Ár: 3600 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta v foxpost
Ár: 1000 , Eladó: megamelon
Állapot: pont félig, Helyszín: ..., fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Mona29

2021. február 26.

Tavaly télen nagyon sokat voltak betegek a gyerekek, idén pedig jött a Covid, így a szokásos immunerősítéseken túl további alternatív lehetőségek után kutatva jutottam el ehhez az illóolajhoz. Tisztában vagyok vele, hogy egy párologtatott olaj nem oldja meg egyedül ezeket a dolgokat, de kiegészítésnek szerintem hasznos. Azt biztos, hogy nagyon finom volt az illata, a gyerekek szerették, viszont asztmás édesapám nem volt túl lelkes, ha jött hozzánk és ez frissen volt csepegtetve. Egy kis üveg októbertől decemberig volt elég, reggelente 5-6 cseppet használva. Biztos, hogy jövő ősszel egy nagyobb kiszerelést fogok beszerezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

niomiode

2020. november 2.

Egy őszi téli szezont végigviszünk vele, tényleg nagyon kiadós. Az illata pedig szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

nellik

2020. május 2.

Számomra semmihez sem fogható, összetett, finom illat.
Gyakran párologtatjuk ezt diffúzorban.
30 ml-es kiszerelés, sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Számomra semmihez sem fogható, összetett, finom illat.
Gyakran párologtatjuk ezt diffúzorban.
30 ml-es kiszerelés, sokáig elég!