Panarom

Ár:   5080 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panarom, Módosítva: 2020. január 14.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolás

Használható az intim testrész fertőzésének megelőzésére, a szexuális önismeret fejlesztésére, a szexuális együttlét örömének fokozására.

Főbb növényi összetevők:  szezám olaj, makadám dió, sárgabarackmag olaj, orbáncfű, napraforgó, ylang-ylang, mirha, damaszkuszi rózsa, pacsuli, geránium, szegfűszeg

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil