Panarom

Ár:   5261 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adriennefeller, Módosítva: 2021. szeptember 28.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb

Az illóolajat azoknak ajánljuk, akik szeretik a virágos illatokat, mely a muskátlikkal díszitett kert varázslatos hangulatát  idézi. A népi tapasztalatok alapján a geránium illata távol tartja a szúnyogokat és más rovarokat.Kellemes illata nyugtatja az idegrendszert.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)