Panasonic

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AnnaR, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   65 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Nedvességben gazdag nanoe™-kezelés, szép és egészséges haj, bőr és fejbőr. nanoe™ és Double Mineral a károsodásnak ellenálló hajért. Mindennap modern és egyszerű szépségápolás.A nedvességben gazdag nanoe™ hidratálja a hajat és a fejbőrt, míg a nanoe™ és Double Mineral gátolja a fésülés és az UV-sugárzás okozta károsodást. Négy külön üzemmód hajra, bőrre és fejbőrre.