Panasonic

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AnnaR, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   65 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Nedvességben gazdag nanoe™-kezelés, szép és egészséges haj, bőr és fejbőr. nanoe™ és Double Mineral a károsodásnak ellenálló hajért. Mindennap modern és egyszerű szépségápolás.A nedvességben gazdag nanoe™ hidratálja a hajat és a fejbőrt, míg a nanoe™ és Double Mineral gátolja a fésülés és az UV-sugárzás okozta károsodást. Négy külön üzemmód hajra, bőrre és fejbőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Shine83

2021. szeptember 7.

Festett,szőke hajú vagyok.
Már az első használat után puha,rugalmas volt tőle a sörènyem.☺️
Szerintem tènyleg működik,hogy a nedvessèget a szálakban tartja ès nem szárítja ki.
Formailag nem láttam változást a frizurámban,nem lett tőle jobb a tartása......szerintem nem is ezt kell tőle elvárni.
Szerintem...... SZUPER

Update:

Minèl többet használom,annál puhább ès rendezettebb a rakoncátlan,gubancolódós hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Festett,szőke hajú vagyok.
Már az első használat után puha,rugalmas volt tőle a sörènyem.☺️