Panasonic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Száraz vagy nedves epilálás
  • Dupla széles fej kialakítás
  • 5 cserélhető fej
  • Beépített akkumulátor

Rakavili

2016. október 15.

Ennek a gépnek a feltalálóját minden használat után imáimba foglalom. A nedves epilálás egyszerűen csúcs. Egy kis tusfűrdőt (legjobba dove) kell felhabosítani vízzel az epilátor fején, és úgy használni. A legkényesebb helyeken is szinte fájdalommentes, imádom. Teljes fazon epilálásra is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

rlathka

2015. június 8.

Nedvesen sose mertem használni, de szárazon nekem bevált. Nem szerettem benne, hogy tölteni kell használat előtt, de nekem a 40 perc elegendő teljes két lábra, illetve a hónaljakra. Személy szerint én csak a dupla nagy fejét használtam, a többit elég haszontalannak tartom... 4 csillagot kap a sok felesleges tartozék miatt és mert hálózatról nem működtethető.

Viszont elhagytam/veszett vagy ott hagytam valahol az enyém töltőjét így használhatatlan... Nessy ha te nem szereted (és persze ha nem használod) én szívesen megvenném a te géped töltőjét, esetlen kompletten az egészet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Nessy

2013. július 10.

Nekem kiegészítő fej nélkül van meg türkiz színben, azt 8 órát kellett tölteni, és 40 percet bír. Ezt már akkor is nevetségesnek találtam (erről persze csak a használati útmutatóban volt írva, ha ezt előre tudom nem veszem meg). A Panasonic a kedvenc márkám fényképezőgépekben, és azért is vettem ezt, gondoltam biztos ez is jó. Sajna nem. Jelenleg a szekrényben áll, mivel ez egy olyan gép amit egy használat után sem lehet már eladni....legalább is én biztos nem vennék már így.:P Erőt vettem magamon, és használtam párszor, de bosszantó volt, mert én 40 perc alatt nem végeztem. Szárazon jobb volt mint nedvesen, mert a vizes szőr "kicsúszott" a tárcsák közül. Ugyanúgy pöttyös lett a lábam ettől mint anyukám régi Philips epilátorától(amit anyu nem hajlandó lecserélni, mert az még mindig jobb mint ez). Nagyon drága volt ahhoz képest, hogy semmire sem tudom használni, így egy csillag.
Update:
Ma elővettem, hogy megnézzem, mert szeretnék venni egy Braunt, amit remélhetőleg majd használni is tudok...szóval a valóság elborzasztóbb mint az emlékeimben...a használati utasítás alapján 12 óra(!!!!!!) töltés után 30 percet bír csak. 2009-ben 14 ezer forintot fizettem érte. Szánalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Update:

manitia

2013. június 2.

Nekem is hasonló van, és semmire sem jó. A szőrt se szedi ki, és kb. 1 lábamra elég az az idő, ameddig bírja. Nevetséges! Áramról nem is működik. A potom pénzért kapható Philips Satinelle fényévekkel jobb. Már 6 éve használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

agi.greendaygirl

2013. március 29.

kb. 3 éve ez a nedves epilálás nagy újdonságnak számított, így az ára is elég borsos volt ennek az epilátornak. Tény, hogy a nedves epilálás sokkal kevésbé kellemetlen, mint a száraz. A rengeteg féle fej és tartozék közül gyakorlatilag mindig csak egyet használok, ami a képen is a készüléken van. Hátránya, hogy nem túl könnyen tisztítható, legalábbis az általam eddig használt epilátorokhoz képest. egy óra töltődés szükséges 40 perc működéshez (látszik, hogy az első száraz- nedves epilátorok közt volt :D ) Bosszantó, bár biztonsági okokból érthető, hogy nem működik ha a töltő be van dugva, szóval mindenképp fel kell tölteni ha használni szeretnénk.. A kis tokját szeretem, nem olyan durva erős anyagből van mint az átlag epilátor tokok, nem üvölt róla, hogy ez egy epilátor tartó :D Szép ezüstöt selyem fénye van, amúgy az egész termék dizájnjával elégedett vagyok. Ár érték arányban 3-4* között van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.