Panasonic

Ár:   17 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kiscsillag1990, Módosítva: 2019. március 12.

Ár:   17 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Panasonic ES-EL3A 2 az 1-ben epilátor feje 90°-ban forgatható, így alkalmazkodik tested kontúrjához és nyugodtan gondjaira bízhatod az epilálást. A 60 csipesszel felszerelt dupla tárcsa hatékonyan és finoman távolítja el a szőrszálakat.  Az eredmény: hosszantartó hatás, fantasztikusan puha bőr! A szett egy érzékeny területekre való finom fejet, egy praktikus tokot és egy tisztítókefét is tartalmaz.

Az EL sorozat 3 fokozatú, amelynek köszönhetően az epilálás gyorsaságát az adott testrészhez igazíthatod. Az egyes fokozatok között egyszerűen válthatsz a gomb megnyomásával.

Vízálló konstrukciójának köszönhetően gond nélkül használhatod a zuhany alatt vagy habgéllel. Egyúttal kádban is használható szőrtelenítésre a meleg víz hatására felpuhult bőrön.

Ár: 17000 , Eladó: honeybya
Állapot: Újszerű, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NatureBeauty

2022. június 13.

Akciósan vásároltam meg a készüléket. Örülök, hogy a "basic" csomagot választottam, mert amúgy sem használtam volna ki a többi funkcióját. A lábamról szépen leszedte a szőrt, és tényleg, de el sem hittem - tényleg minimális fájdalommal! Úgy látszik, tényleg fejlődik a technológia...Előtte volt két epilátorom, de őket igen ritkán használtam, túl lusta voltam vacakolni a kábellel, meg traktor hangjuk volt :D. Szóval csúcs ez a termék! Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

titikutyus

2021. július 20.

15 év gyantás múlt után szereztem be ezt a készüléket, mert már túl kényelmesnek érzem magam, és a gyantázás rituáléját (gyanta melegítés, felkenés, leszedés, lemosás) már túl macerásnak találtam. Az első alkalommal csak térdig próbáltam ki, és bár a gyantázás alapja is a szőr teljes kitépése, az epilálás ahhoz képest elképesztően fájdalmasnak tűnt - az epilátor gyakorlatilag szálanként tépi ki a szőrt, ami a gyantánál egy hosszú tépés, és egyszeri fádalom, az epilálásnál sokszori apróbb fájdalom. Másodjára hónapokkal később próbáltam újra (ekkor már fontolgattam, hogy eladom az epilátort, és maradok a jó öreg gyantánál), de másodjára jóval kevésbé éreztem fájdalmasnak, sőt a teljes lábamat végig bírtam. Kéthetente érdemes végigmenni a lábakon, így kevés dolga van egyszerre a készüléknek, kevésbé fáj. Sokkal időtakarékosabb mint a gyanta, kevésbé okoz hámsérülést. A készülék lámpája, ami arra szolgál elvileg, hogy jobban lássam a szőrszálakat, nekem nem sokat segít, érdemes jól megvilágított helyiségben dolgozni vele. A habosító funkció tetszik, szerintem csökkenti a fájdalmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

VBetty

2021. július 15.

1-2 hónapja vettem meg a kiegészítős változatot, mert itt jókat mondtak róla. Totálisan elegem lett a borotvából, utálom, pár nap múlva borostás vagyok, egy strandra nem tudtam hirtelen felindulásból menni, mindig erre kellett gondolnom, hogy mikor hol mit kell leszedni, és beidőzíteni. Régebben volt egy epilátorom, de eléggé fájt, nem tudtam megszeretni. Próbálkoztam a gyantával is, feladtam pár hónap után. Aztán vettem egy villanófényest, az mondjuk megritkította az állományt, a lábaimon főleg, hát azért ez is sokat számított.De a borotvát nem tudtam száműzni így sem. Hónalja például egyáltalán nem hatott. Én is úgy voltam vele, hogy hátha fejlődött a technológia azóta, és vettem egy nagy levegőt, megvettem ezt, mondván a fájdalomnak kicsit tűrök. Valaki itt írta, hogy totál game changer... Hát abszolút megerősítem! El sem hiszem, hogy többé nem kell annyit foglalkoznom a szőrtelenítéssel! Az elején a legrosszabb, akkor kell tűrni neki, mert akkor sokat kell egyszerre kihúzni, de utána már egyre könnyebb és egyre ritkábban kell. Nekem érdekes módon semmi nem fáj annyira, mint a felső combjaim. Nagyon hosszú a lábam, és van terület bőven. A bikinivonal egyáltalán nem vészes, a hónaljat kibírom, az alsó lábszáram meg se kottyan, de a felső...na az kemény. :D De nem baj, egyáltalán nem bántam meg, imádom! Ritkul a szőröm, gyakran rámegyek, ne kelljen egyszerre sokkal elbánnia, és fúú, nagyon szeretem, bátran ajánlom! :) A kiegészítők is jók, az akksis rendszer nagyszerű. Én vízben nem használom, nekem úgy jobban fáj, mint szárazon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

piriagi

2021. május 17.

Már fél éve használom a kiegészítő nélküli változatát, és nagyon örülök, hogy megvettem. Egy 15 éves Phillips gépet cseréltem le erre, ami bár még működött, de már többször szakította be a szálakat, mint hogy kitépte volna. Csak azon bosszankodom, hogy nem előbb cseréltem le. Fél óra alatt a teljes láb, hónalj és bikinivonal is elkészül vele. Nekem szárazon jobban bejön, mint vizesen használva (bár tényleg fájdalommentesebb, de lassabb).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Kokesz022

2020. szeptember 4.

Adtam az epilátoroknak egy új esélyt. A régi de annál megbízhatóbb traktor hangú gyilkos philips gépem elsőre gyönyörűen leszedett mindent. Meg is volt selymes láb érzés de amikor elkezdett vissza nőni a szőr nagyon csúnya szőrbenövés keletkezett. Itt gondoltam egyet és körbenéztem a piacon mi lehet a mostani kínálat. Az ár és az itteni kommentek alapján a kiegészítő mentes kék változatot vettem meg. Hát ez egy csoda! Nem annyira hangos, vezeték nélküliség nekem bejött bár a philips satinelle 3 m kábelével sem volt semmi gond. És a habosító funkció az nagyon jó. Hónaljról még ennyire fájdalom mentesen nem szedtem le szőrt. Szinte minden nap használom mert ahogy a szőrök végre kiszabadulnak lekapom őket. 30 perc működés kb oké mert a sok csipeszes fej valóban hatékony. Nekem a led világítás is bejött sokkal egyszerűbb meglátni a fent maradt pihéket. Nagyon örülök, hogy megvettem és köszönet a véleményezőknek mert így valóban egyszerűbb volt kiválasztani melyik gépet vegyem meg. 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

mano

2020. június 8.

Nekem is a kiegészítő mentes ES-EL2A verzió van meg, mert tudtam, hogy úgysem használnám ki az extra fejeket. Egy 15 éves (amúgy működő) Braun kis epilátort cseréltem le erre, mivel kíváncsi voltam, hogy mennyit fejlődtek a készülékek ennyi idő alatt - hát, sokat! Azon a gépen volt kb 10 csipesz egy 2 centi széles forgófejen, ezen meg ugye van 60 és a feje is jó széles! Ez elég sokat nyomott a latba a választásnál, hiszen a jégaku meg hasonló butaságok helyett inkább az a lényeg, hogy hamarabb túl legyünk ezen az egészen. Megdöbbentem, hogy a két hónaljammal 1 perc (!) alatt végeztem - hozzáteszem azokat évek óta epilálom, de a kis régi gépet 10 percig kellett ide-oda húzogatni mire kiszedte a nagyját, ezt meg behabosítottam, (hogy kipróbáljam az milyen) és sutty! Eltűnt a szőr. Nyilván nem első húzásra,mint a marketingesek állítják, de harmadikra mondjuk már igen, amin dobtam egy hátast. Azért tetszik, hogy lehet vizesen-habosan használni, mert főleg így nyáron ha megizzad a bőröm, nagyon tapad rajta a ketyere és nem lehet rendesen végighúzni, de habosan nincs ilyen probléma. Mondjuk olyankor nem annyira látni, hogy mennyi szőr van még, de mivel ez elég hamar kivégzi őket, nem olyan vészes. A LED-lámpa nem rossz, amikor a mikro szőke szőrszálaimra vadászok a lábamon. Kipróbáltam bikinivonalon is, na ott elég brutál, bár gondolom többedjére jobb lesz.
Azt nagyon sajnálom, hogy töltés közben hálózatról nem lehet használni. A másik, hogy elég hangos, szegény bébim simán felébred rá, pedig nyilván nem a kiságyában szabadítom meg magam a szőrömtől. Mondjuk halk epilátorral még nem találkoztam, szóval ez gondolom egy ilyen műfaj.
Összességében remek vétel volt, tükörsima a lábam és a hónaljam, mert rendesen kitépi nem csak szakítja a szőrt, mint oly sok más gép, és nagyon gyorsan végezni tudok a szőrtelenítéssel, ráadásul a kádban hesszölve. Nekem annyira nem fájdalmas, de valószínűleg jól is bírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Plusskutya

2020. május 13.

Az enyém (ES-EL2A) egyezik ezzel a géppel, de nincsen hozzá semmilyen extra fej. Azért választottam az olcsóbb modellt, mert tudtam, hogy azt a sok kütyüt tuti nem használnám.
Az előző epilátorom, egy kb 10 éves Rowenta Accessim EP5510D0, köszöni szépen, még mindig jól van, de úgy gondoltam, 10 év alatt sokat fejlődött az "epilátoripar", és jobb hatékonyságú gépek is elérhetőek már, ezért lecserélem.
Utánaolvastam mindenfelé, többek között itt is, és a tudás + vélemények alapján választottam. A gyorsaság miatt mindenképpen dupla fejeset kerestem, minél több csipesszel.
Jöjjön az összehasonlítás a régi géppel:
HANG: valamennyivel halkabb, de nem nagyságrendekkel
MŰKÖDTETÉS: csak akkuval használható, azaz töltés alatt nem működik. Így vagy használat után kell 1 órára feltenni, vagy úgy tervezni az epilálást, hogy legyen 1 óra előtte tölteni a gépet. A Rowenta töltés alatt is használható!
HATÉKONYSÁG: sokkal jobb, mint az előző gép, mindent kiszed, tényleg tükörsima a lábam utána, a régi géppel ezt nem sikerült elérnem
FÁJDALOM: az elején jobban éreztem, mint a Rowentát, de idővel hozzászoktam
VILÁGÍTÁS: led-es lámpája van, ötletesnek gondoltam, és ilyet kerestem, de kiderült, gyakorlati haszna nincsen, végigsimítva a lábamat jobban érzem, ho kell még egyszer végigmenni, mint a lámpával világítva bogarászni, szóval lehet lámpa nélkül élni
GYORSASÁG: a dupla fejnek köszönhetően gyorsabb, illetve mivel 1 töltés 30 percnyi használatra elég, parában vagyok, hogy lemerül, mielőtt végeznék, ezért iparkodom vele, a Rowentával ilyen gondom nem volt, ráérősebben használtam
Összességében egy könnyen használható, alapos gép, elérhető áron, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

Jöjjön az összehasonlítás a régi géppel:
HANG: valamennyivel halkabb, de nem nagyságrendekkel
FÁJDALOM: az elején jobban éreztem, mint a Rowentát, de idővel hozzászoktam
Összességében egy könnyen használható, alapos gép, elérhető áron, ajánlom.

oaxaca

2020. április 6.

Bár nekem az ES-EL7A gépem van, a kölünbség csak annyi, hogy több fej van hozzá. Ez a gép egy game-changer! Ezelőtt egy sokkal drágább gépem volt, de azzal benőtt a szőr a lábamon, mert a szálak felét csak eltépte. Ez sokkal jobban szedi le a szőrt, a fájdalom is egyel elviselhetőbb. Én így használom: 2x normálisan átmegyek egy csíkon (leglassabb fokozaton), harmadszorra pedig cikk-cakkosan húzom fel a lábamon. Ez így bonyolultnak hangzik, de így szedi le a legtöbb szőrt nekem. Nagyon kevés szál marad, azt csipesszel kiszedem. Az akksija is remek, 2 epilálást is kíbír nálam. Soha többet nem lesz más márkájú epilátorom ez biztos! Köszönöm a pihe-puha lábakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

HontiAgi

2019. november 9.

Friss darab, első használatos vélemény lesz :D

A legutóbbi epilálás-session kb felénél feladta az előző Braunom - elkoptak benne a fogaskerek, úgyhogy eldöntöttem, amilyen árakon azokat vesztegetik inkább próbálok ki más márkát, már úgyis mindet direkt kopó alkatrészekkel gyártják. - erről csak jókat olvastam és az ára is egészen korrekt volt, főleg akciósan (bár már elvileg nem ennyi mint fentebb, én úgy láttam 20 fölött van és akciósan tud alámenni) és egyelőre azt mondom egész jó választásnak bizonyult.
Annyit megemlítek, hogy rossz gyerek voltam, hosszabb szőrt szedettem le vele, mint amit a használati javasol, dehát valahol el kell kezdeni és a karomat pl nem vagyok hajlandó leborotválni egyszer sem.

Szóóóóval...
Pro:
- jó nagy és jól mozgó fej, hatékony de mégis jó a necces elérésű területekre is
- a vezetékes előd után megváltás az akksi
- víz alatt tényleg alig érezni (viszont kontra, hogy úgy nem is annyira hatékony)
- nem jön millió meg még egy plusz elemmel, amit úgyse használ az ember még ha elsőre jópofának tűnik is
- előre jelzi ha merül az akksi de még a piros fény felvillanása után is simán be tudtam fejezni a felkaromat
- tegnap este vizesen próbáltam az egyik karomon, ma reggel pedig szárazon fejeztem be a másikat, szerintem a kettő együtt azért hosszabb procedúra volt, mint 30 perc és a végére se merült le teljesen

Kontra:
- mint írtam víz alatt nem olyan hatékony
- a tisztító kefe csak a precíziós takarításhoz jó, én megtartottam a Braun szélesebb keféjét is, hogy az elején a "nagyját" azzal söpörjem át
...de ezekkel meg szerintem simán együtt lehet élni.

Se nem pro, se nem kontra csak egy érdekes megfigyelés, hogy ezt nem csicsázták semmi masszírozó fejjel vagy jégakkuval vagy hasonló parasztvakító cuccal, amitől elvileg kevésbé fájna a szőrtelenítés, de eddigi tapasztalataim alapján azok amúgyse működnek, bele kell törődni, hogy amíg hozzá nem szokunk magához az érzethez vagy tényleg a rendszeres heti epiláláshoz, hogy csak kevés szőrrel kelljen egyszerre elbánni, addig az, hogy konkrétan gyökerestől téped ki a szőrszálaidat, az bizony fáj. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Friss darab, első használatos vélemény lesz :D

Szóóóóval...
Pro:
- a vezetékes előd után megváltás az akksi

Kontra:
- mint írtam víz alatt nem olyan hatékony
...de ezekkel meg szerintem simán együtt lehet élni.

Hajnal_ka

2019. augusztus 13.

Nem ez az első epilátorom, de messze a legjobb mind közül. a forgatható feje, és a 60 csipesz, úgy teszik a dolgukat, amiről álmodni sem mertem eddig... sokkal rövidebb szőrszálakat is kiszed, mint az előtte használt (és drágább) babylissem. Maximum pont, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.