Panasonic

Ár:   17 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kiscsillag1990, Módosítva: 2019. március 12.

Ár:   17 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Panasonic ES-EL3A 2 az 1-ben epilátor feje 90°-ban forgatható, így alkalmazkodik tested kontúrjához és nyugodtan gondjaira bízhatod az epilálást. A 60 csipesszel felszerelt dupla tárcsa hatékonyan és finoman távolítja el a szőrszálakat.  Az eredmény: hosszantartó hatás, fantasztikusan puha bőr! A szett egy érzékeny területekre való finom fejet, egy praktikus tokot és egy tisztítókefét is tartalmaz.

Az EL sorozat 3 fokozatú, amelynek köszönhetően az epilálás gyorsaságát az adott testrészhez igazíthatod. Az egyes fokozatok között egyszerűen válthatsz a gomb megnyomásával.

Vízálló konstrukciójának köszönhetően gond nélkül használhatod a zuhany alatt vagy habgéllel. Egyúttal kádban is használható szőrtelenítésre a meleg víz hatására felpuhult bőrön.

Kokesz022

2020. szeptember 4.

Adtam az epilátoroknak egy új esélyt. A régi de annál megbízhatóbb traktor hangú gyilkos philips gépem elsőre gyönyörűen leszedett mindent. Meg is volt selymes láb érzés de amikor elkezdett vissza nőni a szőr nagyon csúnya szőrbenövés keletkezett. Itt gondoltam egyet és körbenéztem a piacon mi lehet a mostani kínálat. Az ár és az itteni kommentek alapján a kiegészítő mentes kék változatot vettem meg. Hát ez egy csoda! Nem annyira hangos, vezeték nélküliség nekem bejött bár a philips satinelle 3 m kábelével sem volt semmi gond. És a habosító funkció az nagyon jó. Hónaljról még ennyire fájdalom mentesen nem szedtem le szőrt. Szinte minden nap használom mert ahogy a szőrök végre kiszabadulnak lekapom őket. 30 perc működés kb oké mert a sok csipeszes fej valóban hatékony. Nekem a led világítás is bejött sokkal egyszerűbb meglátni a fent maradt pihéket. Nagyon örülök, hogy megvettem és köszönet a véleményezőknek mert így valóban egyszerűbb volt kiválasztani melyik gépet vegyem meg. 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

mano

2020. június 8.

Nekem is a kiegészítő mentes ES-EL2A verzió van meg, mert tudtam, hogy úgysem használnám ki az extra fejeket. Egy 15 éves (amúgy működő) Braun kis epilátort cseréltem le erre, mivel kíváncsi voltam, hogy mennyit fejlődtek a készülékek ennyi idő alatt - hát, sokat! Azon a gépen volt kb 10 csipesz egy 2 centi széles forgófejen, ezen meg ugye van 60 és a feje is jó széles! Ez elég sokat nyomott a latba a választásnál, hiszen a jégaku meg hasonló butaságok helyett inkább az a lényeg, hogy hamarabb túl legyünk ezen az egészen. Megdöbbentem, hogy a két hónaljammal 1 perc (!) alatt végeztem - hozzáteszem azokat évek óta epilálom, de a kis régi gépet 10 percig kellett ide-oda húzogatni mire kiszedte a nagyját, ezt meg behabosítottam, (hogy kipróbáljam az milyen) és sutty! Eltűnt a szőr. Nyilván nem első húzásra,mint a marketingesek állítják, de harmadikra mondjuk már igen, amin dobtam egy hátast. Azért tetszik, hogy lehet vizesen-habosan használni, mert főleg így nyáron ha megizzad a bőröm, nagyon tapad rajta a ketyere és nem lehet rendesen végighúzni, de habosan nincs ilyen probléma. Mondjuk olyankor nem annyira látni, hogy mennyi szőr van még, de mivel ez elég hamar kivégzi őket, nem olyan vészes. A LED-lámpa nem rossz, amikor a mikro szőke szőrszálaimra vadászok a lábamon. Kipróbáltam bikinivonalon is, na ott elég brutál, bár gondolom többedjére jobb lesz.
Azt nagyon sajnálom, hogy töltés közben hálózatról nem lehet használni. A másik, hogy elég hangos, szegény bébim simán felébred rá, pedig nyilván nem a kiságyában szabadítom meg magam a szőrömtől. Mondjuk halk epilátorral még nem találkoztam, szóval ez gondolom egy ilyen műfaj.
Összességében remek vétel volt, tükörsima a lábam és a hónaljam, mert rendesen kitépi nem csak szakítja a szőrt, mint oly sok más gép, és nagyon gyorsan végezni tudok a szőrtelenítéssel, ráadásul a kádban hesszölve. Nekem annyira nem fájdalmas, de valószínűleg jól is bírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Plusskutya

2020. május 13.

Az enyém (ES-EL2A) egyezik ezzel a géppel, de nincsen hozzá semmilyen extra fej. Azért választottam az olcsóbb modellt, mert tudtam, hogy azt a sok kütyüt tuti nem használnám.
Az előző epilátorom, egy kb 10 éves Rowenta Accessim EP5510D0, köszöni szépen, még mindig jól van, de úgy gondoltam, 10 év alatt sokat fejlődött az "epilátoripar", és jobb hatékonyságú gépek is elérhetőek már, ezért lecserélem.
Utánaolvastam mindenfelé, többek között itt is, és a tudás + vélemények alapján választottam. A gyorsaság miatt mindenképpen dupla fejeset kerestem, minél több csipesszel.
Jöjjön az összehasonlítás a régi géppel:
HANG: valamennyivel halkabb, de nem nagyságrendekkel
MŰKÖDTETÉS: csak akkuval használható, azaz töltés alatt nem működik. Így vagy használat után kell 1 órára feltenni, vagy úgy tervezni az epilálást, hogy legyen 1 óra előtte tölteni a gépet. A Rowenta töltés alatt is használható!
HATÉKONYSÁG: sokkal jobb, mint az előző gép, mindent kiszed, tényleg tükörsima a lábam utána, a régi géppel ezt nem sikerült elérnem
FÁJDALOM: az elején jobban éreztem, mint a Rowentát, de idővel hozzászoktam
VILÁGÍTÁS: led-es lámpája van, ötletesnek gondoltam, és ilyet kerestem, de kiderült, gyakorlati haszna nincsen, végigsimítva a lábamat jobban érzem, ho kell még egyszer végigmenni, mint a lámpával világítva bogarászni, szóval lehet lámpa nélkül élni
GYORSASÁG: a dupla fejnek köszönhetően gyorsabb, illetve mivel 1 töltés 30 percnyi használatra elég, parában vagyok, hogy lemerül, mielőtt végeznék, ezért iparkodom vele, a Rowentával ilyen gondom nem volt, ráérősebben használtam
Összességében egy könnyen használható, alapos gép, elérhető áron, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

Jöjjön az összehasonlítás a régi géppel:
HANG: valamennyivel halkabb, de nem nagyságrendekkel
FÁJDALOM: az elején jobban éreztem, mint a Rowentát, de idővel hozzászoktam
Összességében egy könnyen használható, alapos gép, elérhető áron, ajánlom.

oaxaca

2020. április 6.

Bár nekem az ES-EL7A gépem van, a kölünbség csak annyi, hogy több fej van hozzá. Ez a gép egy game-changer! Ezelőtt egy sokkal drágább gépem volt, de azzal benőtt a szőr a lábamon, mert a szálak felét csak eltépte. Ez sokkal jobban szedi le a szőrt, a fájdalom is egyel elviselhetőbb. Én így használom: 2x normálisan átmegyek egy csíkon (leglassabb fokozaton), harmadszorra pedig cikk-cakkosan húzom fel a lábamon. Ez így bonyolultnak hangzik, de így szedi le a legtöbb szőrt nekem. Nagyon kevés szál marad, azt csipesszel kiszedem. Az akksija is remek, 2 epilálást is kíbír nálam. Soha többet nem lesz más márkájú epilátorom ez biztos! Köszönöm a pihe-puha lábakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

HontiAgi

2019. november 9.

Friss darab, első használatos vélemény lesz :D

A legutóbbi epilálás-session kb felénél feladta az előző Braunom - elkoptak benne a fogaskerek, úgyhogy eldöntöttem, amilyen árakon azokat vesztegetik inkább próbálok ki más márkát, már úgyis mindet direkt kopó alkatrészekkel gyártják. - erről csak jókat olvastam és az ára is egészen korrekt volt, főleg akciósan (bár már elvileg nem ennyi mint fentebb, én úgy láttam 20 fölött van és akciósan tud alámenni) és egyelőre azt mondom egész jó választásnak bizonyult.
Annyit megemlítek, hogy rossz gyerek voltam, hosszabb szőrt szedettem le vele, mint amit a használati javasol, dehát valahol el kell kezdeni és a karomat pl nem vagyok hajlandó leborotválni egyszer sem.

Szóóóóval...
Pro:
- jó nagy és jól mozgó fej, hatékony de mégis jó a necces elérésű területekre is
- a vezetékes előd után megváltás az akksi
- víz alatt tényleg alig érezni (viszont kontra, hogy úgy nem is annyira hatékony)
- nem jön millió meg még egy plusz elemmel, amit úgyse használ az ember még ha elsőre jópofának tűnik is
- előre jelzi ha merül az akksi de még a piros fény felvillanása után is simán be tudtam fejezni a felkaromat
- tegnap este vizesen próbáltam az egyik karomon, ma reggel pedig szárazon fejeztem be a másikat, szerintem a kettő együtt azért hosszabb procedúra volt, mint 30 perc és a végére se merült le teljesen

Kontra:
- mint írtam víz alatt nem olyan hatékony
- a tisztító kefe csak a precíziós takarításhoz jó, én megtartottam a Braun szélesebb keféjét is, hogy az elején a "nagyját" azzal söpörjem át
...de ezekkel meg szerintem simán együtt lehet élni.

Se nem pro, se nem kontra csak egy érdekes megfigyelés, hogy ezt nem csicsázták semmi masszírozó fejjel vagy jégakkuval vagy hasonló parasztvakító cuccal, amitől elvileg kevésbé fájna a szőrtelenítés, de eddigi tapasztalataim alapján azok amúgyse működnek, bele kell törődni, hogy amíg hozzá nem szokunk magához az érzethez vagy tényleg a rendszeres heti epiláláshoz, hogy csak kevés szőrrel kelljen egyszerre elbánni, addig az, hogy konkrétan gyökerestől téped ki a szőrszálaidat, az bizony fáj. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Friss darab, első használatos vélemény lesz :D

Szóóóóval...
Pro:
- a vezetékes előd után megváltás az akksi

Kontra:
- mint írtam víz alatt nem olyan hatékony
...de ezekkel meg szerintem simán együtt lehet élni.

Hajnal_ka

2019. augusztus 13.

Nem ez az első epilátorom, de messze a legjobb mind közül. a forgatható feje, és a 60 csipesz, úgy teszik a dolgukat, amiről álmodni sem mertem eddig... sokkal rövidebb szőrszálakat is kiszed, mint az előtte használt (és drágább) babylissem. Maximum pont, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

SzChristie

2019. április 16.

Első saját epilátorom, kb. másfél hónapja rendeltem Alza.hu-ról. Elsőre fura volt, mivel évek óta borotvát használtam, de ez valami szuper. Minden héten egyszer átfutok vele egy-két helyen a biztonság kedvéért, és csomó időt megspórolok, hogy nem kell szinte minden nap a borotváért nyúlni. Most már az általa nyújtot fájdalmat is megszoktam, és vízben sokkal kényelmesebb, lényegesen elviselhetőbb felhabosítva, vagy borotvagéllel. Nagyon örülök, hogy e mellett döntöttem, naná, hogy 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

kiscsillag1990

2019. március 9.

Meguntam a borotvát, más alternatívát kerestem. Volt egy régi, még hálózatról működő epilátorom, aminek ugyan semmi baja (kb. kétszer volt használatba véve), de már vagy 10 éves, így gondoltam adok egy esélyt a modern technológiának :D Hosszas böngészést követően kötöttem ki a Panasonic mellett, megnyerőek voltak bizonyos funkciói: mozgó fej, 60 csipesz, habosító funkció, fényforrás.... Nem csalódtam benne. Természetesen nincs az az epilátor (szerintem) ami ne igényelné azt, hogy többször átfuss vele egy adott területen, de tökéletesen elégedett vagyok a termékkel. Vízálló, így fürdés közben használtam. Sokkal fájdalommentesebb, mint amire az őskori epilátorom kapcsán emlékeztem. A habosító funkció egy álom... Ajánlom a terméket. Remélem sokáig társamul szolgál majd. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.