Panasonic

Ár:   17 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kiscsillag1990, Módosítva: 2019. március 12.

Ár:   17 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Panasonic ES-EL3A 2 az 1-ben epilátor feje 90°-ban forgatható, így alkalmazkodik tested kontúrjához és nyugodtan gondjaira bízhatod az epilálást. A 60 csipesszel felszerelt dupla tárcsa hatékonyan és finoman távolítja el a szőrszálakat.  Az eredmény: hosszantartó hatás, fantasztikusan puha bőr! A szett egy érzékeny területekre való finom fejet, egy praktikus tokot és egy tisztítókefét is tartalmaz.

Az EL sorozat 3 fokozatú, amelynek köszönhetően az epilálás gyorsaságát az adott testrészhez igazíthatod. Az egyes fokozatok között egyszerűen válthatsz a gomb megnyomásával.

Vízálló konstrukciójának köszönhetően gond nélkül használhatod a zuhany alatt vagy habgéllel. Egyúttal kádban is használható szőrtelenítésre a meleg víz hatására felpuhult bőrön.

SzChristie

2019. április 16.

Első saját epilátorom, kb. másfél hónapja rendeltem Alza.hu-ról. Elsőre fura volt, mivel évek óta borotvát használtam, de ez valami szuper. Minden héten egyszer átfutok vele egy-két helyen a biztonság kedvéért, és csomó időt megspórolok, hogy nem kell szinte minden nap a borotváért nyúlni. Most már az általa nyújtot fájdalmat is megszoktam, és vízben sokkal kényelmesebb, lényegesen elviselhetőbb felhabosítva, vagy borotvagéllel. Nagyon örülök, hogy e mellett döntöttem, naná, hogy 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

kiscsillag1990

2019. március 9.

Meguntam a borotvát, más alternatívát kerestem. Volt egy régi, még hálózatról működő epilátorom, aminek ugyan semmi baja (kb. kétszer volt használatba véve), de már vagy 10 éves, így gondoltam adok egy esélyt a modern technológiának :D Hosszas böngészést követően kötöttem ki a Panasonic mellett, megnyerőek voltak bizonyos funkciói: mozgó fej, 60 csipesz, habosító funkció, fényforrás.... Nem csalódtam benne. Természetesen nincs az az epilátor (szerintem) ami ne igényelné azt, hogy többször átfuss vele egy adott területen, de tökéletesen elégedett vagyok a termékkel. Vízálló, így fürdés közben használtam. Sokkal fájdalommentesebb, mint amire az őskori epilátorom kapcsán emlékeztem. A habosító funkció egy álom... Ajánlom a terméket. Remélem sokáig társamul szolgál majd. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.