Panasonic

Ár:   29 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kicsizebra, Módosítva: 2019. május 3.

Ár:   29 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az epilátor kádba és zuhanyba is alkalmas. A Panasonic ES-EL8A-P503 30 %-al szélesebb fejjel rendelkezik, 60 csipesszel, flexibilis fejjel, két forgófejjel. Három sebességfokozat.

• Vízálló
  • három sebességgel rendelkezik, hogy azt választhasd ki, amely az adott testrészhez illik.
  • flexibilis fejjel rendelkezik, akár 90 fokban, amely tökéletesen illeszkedik a hajlatokhoz, és tökéletes borotválkozást eredményez.
  • kilenc kiegészítővel és praktikus fejjel minden bőrtípushoz alkalmas a szőrzet gyors és finom eltávolítására még a legérzékenyebb területeken is.

kicsizebra

2019. április 30.

Előző epilátotom már csak letörte sokszor a szőrszálakat, így amikor megláttam, hogy ez a termék 60 csipesszel rendelkezik nagyon megörültem. A led lámpa egy álom, a vízben is alkalmazható megoldás pedig szuper. Ennél is többször át kell menni egy-egy területen, de a hónaj epilálás 3 perc alatt megvolt és nem is láttam csillagokat :D Azért azt senki ne várja, hogy nem fog fájni, de lényegesen gyorsabb vele a szőrtelenítés.
Én a kiegészítő fejek miatt választottam ezt a modellt és igazából a borotváló/trimmelő rész jó, bár a széles fej miatt nem minden területen használnám; a sarokreszelő rész is bevált, bár nekem nem túl száraz az a terület. Nekem feltöltve tovább bírja, mint a leírás alapján kelle (30p), így összességében mindenképp úgy gondolom, hogy megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.