Panasonic

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dudoka77, Módosítva: 2019. október 7.

Ár:   30 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az ultrahangos technológiával működő eszköz alaposan kitisztítja szájüreget. A vízsugár kimossa a parodontális tasakokban rejtőző, parodontális betegséget okozó baktériumokat.

Dudoka77

2019. október 4.

Elsősorban a gyulladásra hajlamos ínyem miatt választottam ezt a magasabb árkategóriás szájzuhanyt, remélve, hogy a teljesítménye is olyan, amely az ára alapján elvárható. Szerencsére nem csalódtam. A fogak kefével való tisztítása mellett nagyon fontos a fogközök alapos kitakarítása is, amelyet a legszuperebb fogkefe sem képes megfelelően elvégezni. Fogselymezés és fogmosás után heti 3-4 alkalommal szájzuhanyt is használok, mely teljesen átmossa a fogközöket és az íny körüli területeket. A rejtett helyeken megbújó baktériumok eltávolításával, az átfogó és alapos ápolással megelőzhető az ínysorvadás és a fogkő lerakódása. A vízáramlás erőssége állítható. Én mindig magasabb fokozaton használom a gépet, mert kifejezetten jól esik az a szinte masszírozó hatás, amellyel dolgozik. Kissé hangos, az tény, továbbá helyigényes darab, amit nem tudsz magaddal hurcolni ide-oda, de mindezekért a hátrányokért kárpótol a tökéletes szájhigiénia, a tiszta lehellet érzete. Amióta használom, megszűntek az időről-időre fellépő ínygyulladásaim, elkerül a fogkövesedés, és nincsenek elszíneződések a fogaimon, pedig 1-1 deci vörösbor azért lecsúszik. Az eredmény itt is a rendszerességen múlik. Aki nem lusta plusz öt percet szánni a fogai és az ínye egészségének megőrzésére, annak jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.