Pandhy's

Ár:   5239 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   150 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beauty.squirell, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Kiszerelés:   150 ml és 500 ml
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kamilla virágvíz különösen ajánlott érzékeny, gyulladásra hajlamos bőrre. Nyugtató hatású, javasolt ekcémás, aknés és napégett bőrre, borotválkozás utáni bőrnyugtatására, használható arcvízként és haj-tonikként is.