Best of Beauty 2019

Pannonhalmi Főapátság

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: duttyy.edit, Módosítva: 2012. október 10.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hideg időben kiváló vízmentes kézápoló, amely bőrön keresztül gyorsan felszívódik. Az értékes alapanyagok pótolják a bőr zsiradéktartalmát és így megőrzik annak rugalmasságát.

Kiszerelés: 50 ml

dorcus89

2016. április 12.

Nagyon szeretem ennek a krémnek az állagát, az illatát és úgy tűnik sosem fogy el. Már két éve használom, igaz hogy inkább a téli hidegben, de szinte a fele sem fogyott még el. A hidratálása tényleg érdekes, mert amikor sebesre szárad a kezem azt azonnal gyógyítja, de általánosságba nem hidratálja, többször kell használni, de mivel kevés kell így ez sem annyira zavaró. Nehezen szívódik be, sokáig zsíros érzetet ad a bőrnek, inkább este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Trystero

2013. december 14.

Nagyon jól hidratál, a téli hidegtől kiszáradt, sebes kézbőrt szépen gyógyítja. A levenduláért nem vagyok oda és nehezen is szívódik be de a hatása kárpótol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

ramnaat

2013. március 17.

Szeretem, mert pannonhalmi és mert természetes. Kiváló levendulaillata van. Sajnos a hidratáló hatása hagy némi kívánnivalót maga után. Ha este ezt használom, reggel szinte olyan, mintha be sem kentem volna a kezem. Ehhez képest viszont drágának találom. Ezért ha elfogy, nem veszek újat, ez egész biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

duttyy.edit

2012. október 7.

Nekem ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

Nekem ez a legjobb.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax