Pannonhalmi Főapátság

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

A virágzó hajtásvégekből gőzdesztillációval nyert, illóolajkomponenseket tartalmazó 100%-os levendulavíz

encimokus

2014. március 21.

Tonikként használom, a legjobb alkoholmentes tonikok a virágvizek. Elég fura az illata, de már megszoktam, és nem is marad meg a bőrön sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 21.