Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Jenni0513, Módosítva: 2014. november 19.

Kategória:   Hajápolók

Pakolás festett, károsodott hajra

• 2 perc alatt hat
  • visszaadja a haj simaságát és fényét

ficeglobog

2019. február 4.

Egy hónappal ezelőtt kapott volna 4 csillagot. Nem mintha annyira tökéletes lett volna, de talán kicsit segített a festett hajamnak. Amióta koreai terméket használok rájöttem, hogy nekem gyakorlatilag semmire sem volt jó. Még van egy kicsi a dobozban, most hajmosásnál kipróbáltam. Mintha semmit sem kentem volna fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.