Pantene Pro-V

Ár:   $4.93   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: oszitunder, Módosítva: 2016. október 7.

Ár:   $4.93
Kategória:   Hajformázók

10 az 1-ben hajtökéletesítő BB krém, mely véd és formáz egy lépésben. Hővédőt tartalmaz. Száraz és nedves hajra is felvihető.

oszitunder

2016. szeptember 22.

Egy barátnőm Kanadából hozott ilyen hajápolót, gondoltam feltöltöm, mivel boltokban nem nagyon néztem még így sajnos nincs infóm róla , hogy itthon kapható e-. Eddig 2x használtam és elképesztően tetszik az illata. Elég sok gond van mostanában a hajammal, így mindig örülök valami újnak, csak , hogy érezzem a törődést :) ilyen rövid idő alatt egyenlőre az illatáról és a hajam állagáról tudok írni, amivel jelenleg elégedett vagyok.
Nem vagyok egy nagy hajformázó típus, ritkán szárítom és annál is ritkábban vasalom vagy pöndörítem :)
Eddig 4 csillagot bőven megérdemel, a sok dicséret miatt a hajam illatára és simaságára

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 22.