Panthenol Forte

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2014. július 15.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Adagolása: Napi 1 kapszulát kell megfelelő mennyiségű folyadékkal bevenni.

Hatóanyagok 1 kapszula tartalmaz Ajánlott napi mennyiség % (RDA)*

• E-vitamin (DL-α-tokoferol-acetát) 60 mg 500% (12mg)
  • C-vitamin (acidum ascorbicum) 60 mg 75% (80 mg)
  • Pantoténsav (D-kalcium-panthoten) 40 mg 666% (6 mg)
  • Szelén (nátrium –szelenát) 50 µg 91% (55 µg)

Összetevők: zselatin, emulgeálószer: glicerin, szójaolaj, E-vitamin, C-vitamin, pantoténsav, víz, kókuszolaj, szójalecitin, nátrium –szelenát Színezék: titanium dioxid (E171), sárga színezék ( E110), piros színezék (E124)

Beuka

2018. december 9.

Túl sok mindent nem irok még..mivel, elég csekély a hozzászólok véleményének a száma.. ninncs mit össze hasonlítsak... DE ! Cél.. a hajnövekedés... kívülről - és belülről is táplálva...Panthenol spray külső ápolásra......és A kapszula is megkezdve. ! Egyenlőre 3.as csillagot adok..mert még semmi tapasztalat nincs. később update. !

update : Nem jött be...szinte semmilyen változás sem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

update : Nem jött be...szinte semmilyen változás sem volt.

Mossyka

2014. július 31.

Nagyjából 3 hete szedem és a körmeimmel már most csodát tett. Fél év alatt sem sikerült lenövesztenem a műköröm miatt sérült részeket, mert a körmeim gyakorlatilag nem nőttek semmit. Most meg már heti 1 mm-t simán nő. És nem is töredeznek meg semmi, megint olyan iszonyat erősek, mint régen. A hajam is mintha kevésbé hullana, mondjuk július elején vágattam le az államig. Nagyjából ezalatt az 1 hónap alatt 1,5-2 centit nőtt. Ha elfogy, rendelem is a következő adagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.