Panthenol Forte

Ár:   2070 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. október 31.

Ár:   2070 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Egyéb

A Panthenol Forte spray nagy koncentrációban tartalmaz dexpanthenolt (6%), A-, E- és F-vitamin komplexet, valamint a népgyógyászatból jól ismert aloe vera kivonatát.

A napsugárzás és a környezet egyéb károsító hatásainak kitett bőrfelület ápolására javasolt. Hűsíti az irritált bőrt, érzékeny területekre is alkalmazható. Illat- és színezőanyag mentes.

csilla11112

2016. november 22.

Hajápolásra vettem, mert nagyon sok jót olvastam róla. Sajnos nálam épp az ellenkezője lépett fel, szörnyű száraz, szétálló lett a hajam tőle. Bár tudom, hogy nem erre fejlesztették ki, a sok pozitív tapasztalat után csalódtam benne. Tehát hajra nem ajánlom, égési sérülésre még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Enca

2015. július 30.

Mindig van itthon. Kell. Megégett ujj, konyhai baleset, leégett bőr... Lefújom, s már rendbe is hozza. Mellé még tömény aloe verát is kenek, úgy az igazi.
Nekem 9% panthenol tartalmú van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Nekem 9% panthenol tartalmú van.

storm28.oe

2014. november 14.

hajra nem az igazi-lehet sokat raktam a hajamra-kb zsirosbeton a hatás :) Viszont hajmosás előtt egész estés pakolásnak nagyon is bevált.Bőrre verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

vivuss87

2013. július 30.

Nyaraláskor szerintem kötelező cucc. Egy kis Bephantennel (lehet, hogy abban is panthenol van? név alapján:D) szóval csodákat művel. Ez szerintem sokkal sűrűbb, már már krémesebb mint a sima változata, jobban kenhető, és jobban is hidratál. A vörös, leégett bőr gyulladását 10 perc alatt lehúzza a Bephanten kombinációval! De másnapra nyoma sem marad a pirosságnak, lehet újra napozni:) Hűsítő érzést nem tapasztaltam, arra ott a Fenistil, ami egy másik csodaszer számomra. Szóval használom még hajpakolásként, epilálás után is. Mi ez, ha nem csodaszer???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.