Parfum d'Empire

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Eau de Gloire- a dícsőség vize, az ihletője a Francia birodalom és Bonaparte Napoleon.

Illatjegek:bergamott, citrom, levendula, narancs, rozmaring, ánizs, édesgyökér, tea, bőr, dohány, tölgymoha, tömjén.

Verona5

2019. április 20.

Fincsi, friss, férfias - ez utóbbi csak annyira, hogy nőként is simán viselhető. Az én bőrömön a bergamott, a levendula és a rozmaring érezhető a legjobban. Jó lenne, ha erősebben és hosszabban hozná ezt a friss vonulatot, mert ilyen ütemben a kis fújósomnak pikk-pakk a végére fogok érni és az ára miatt nem lesz belőle újra beszerzett illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 20.

Poldi

2017. január 13.

Sziasztok!

Én rendkívül elfogult vagyok a Parfum d'Empire-rel szemben ami nem is véletlen, ugyanis az általam ismert hét illat mindegyike egy-egy művészi alkotás. Corticchiato a pafümőr, meg szerette volna nekünk mutatni, hogy az ő olvasatában, hogy néz ki egy páfrányos illat, kumarin nélkül. Nagyon finoman nyúlt a témához, aminek egy eszméletlenül élethű, elegáns, és szerethető illat kavalkád lett a vége.

Itt tényleg beszélhetünk illatpiramisról, ami nagyon szépen fel van építve az elejétől a végéig. A minőségi tölgymohától és a levendulától, igazi klasszikus fílinget kapott, ami változó intenzitással tör elő. Van benne egy pikáns, gyógynövényes illat, amit az ánizsnak köszönhetünk. Édes, behízelgő jegyeket ne nagyon keressünk benne, maximum a vége felé, amikor is előbújik az édeskés bőrös - dohányos jelleg.

Vannak részek, amikor az Eau de Gloire, nagyon hasonlít Nicolai-ék New York nevű illatához, de amíg az elég lineárisan, és nem túl izgalmasan adja elő, ez állandóan változik.
Ezt a klasszikus keret alatti finom zamatosságot, ezt a könnyed játékot, és ezt a minőséget, a régi nagyok is megirigyelhetnék.
Mindent összevetve, roppant elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 13.

Sziasztok!

Mindent összevetve, roppant elégedett vagyok.

adelmus

2015. április 29.

Nekem még edt-m van, de újabban már csak az új, edp verzió kapható. Kértem mintát a Lelőhelytől, de gyanítom még a régieket osztották szét az igénylők között, így nem tudom, van-e különbség. Nos.. ez egy nagyon enyhe, nyári, finom citrusos illat, max. 40 cm. tartós vetítéssel és 18 órás élettartammal.
Szerintem uniszex.. egy szőke, libbenőszálú hajjal rendelkező törékeny(nek látszó) lány ugyanolyan kis finom illata is lehet..
Egyszerűen "meg kell ölelni" tipusú illat..
Férfiaknak..?!? Nem tudom.. minden esetre nem egy láncfűrészes, favágó macho illata..
szerintem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Egyszerűen "meg kell ölelni" tipusú illat..
szerintem..