Parfum d'Empire

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biolumi, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Fougere Bengale az asszámi dzsungelek mélyére röpít bennünket, a bengáli tigrisek utáni vadászat színhelyére. A levegő párás és a széna illata hatja át, miközben határozottan érezhető az angol tiszteknél lévő finom dohány illata. És a dzsungel fái között már ott lappang a nagytestű, fenséges tigris…
A Fougere Bengale egy rendkívül izgalmas illat, mely teljesen újraértelmezi a páfrányos parfümök világát. A hagyományos levendula-tonkabab-moha struktúrában meglepő új elem a lágy, mézes dohány. A titokzatosnak ható pacsuli, vanília jegyek pedig gyönyörű selymességet kölcsönöznek a kompozíciónak. Titokzatosság, bársonyosság és cseppnyi állatiasság - a klasszikus és a modern jegyek találkozása jellemzi ezt a kivételes alkotást.

Fejillat: levendula, tárkony
Szívillat: dohány, geránium, pacsuli
Alapillat: tonkabab, vanília

Parfum d'empire Fougére Bengale fújós
Ár: lásd leírásban , Eladó: Gindir
Állapot: saját üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradó, foxpost

Hazelnut

2017. március 20.

Gyógynövénybolt,vagy erős,mézes kamillafőzet jut eszembe róla.Nagyon nem tezszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Poldi

2016. február 3.

Sziasztok!
Véleményem szerint, parfümmániásoknak a Fougére Bengale egy igazi ínyencség lehet. Nekem legalább is nagyon az. Olyan, mint egy high-end minőségben hallgatott zene. Minden összetevőt gyönyörűen ki lehet érezni belőle, de mégis egy klassz egészet alkot. Nekem a fejillata tetszik a legjobban. A dohánnyal az ánizs, a gyógynövényes jegyek, a bors, és a tonkabab valami fenomenális. Ehhez fogható pipadohányt még nem szagoltam parfümben. Észbontó! Vannak benne fás, száraz hűvös jegyek is, de az illatot mégis inkább melegnek mondanám. A véleményekkel ellentétben, abszolút nem szirupos. Nem feltétlen téli illat, de a nyári nagy melegben nem tudom elképzelni. Inkább középkorú, vagy idősebb férfiak illatszere lehet, akik tisztelik hagyományokat és szeretik a szépet. Hangulata tekintélyt parancsol, kiegyensúlyozottságot tükröz. Valóban titokzatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

Sziasztok!

Musil

2015. november 24.

Nem szeretem a fehérborokat, de egyszer édesapám kapott egy üveg tokajit, aminek feledhetetlenül finom, alkoholban ázott, mézédes mazsolához hasonló aromája és íze volt. Én esküdni mernék rá, hogy sárgamuskotályos volt, és ezért mindig ezt keresem, de azóta sem sikerült ilyen finom bort találnom (egyesek szerint aszú lehetett, de azok között sem akadt ilyen, még csak hasonló sem).
El lehet képzelni, mennyire el voltam képedve, mikor ennek a mennyei nedűnek az illata köszönt vissza a Neroli parfümériában a blatterről! Nos, ő volt a Fougére Bengale! Finom, mazsolához hasonló illat, mely mézédesen, fűszeresen kúszik az ember orrába, leszáradáskor pedig csodásan bontakoznak ki a szárított dohánylevél aromái. Időnként feltűnik benne a szalmagyopár is, édeskés, cappuccino-hoz hasonló illattal, akár az Atelier Cologne Blanche Immortelle esetében. Egy valódi olfaktív utazás ez a parfüm! Nekem nagyon tetszik, és kicsit elszomorít, hogy férfi illatnak van aposztrofálva. Vannak benne gyógynövényes illatjegyek, és kicsit a levendulát is kiérezni, talán emiatt tűnhet maszkulinnak. Rendkívül egyedi, semmihez sem hasonló, semmivel össze nem téveszthető. Szerintem nagyon addiktív, szenzációs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

adelmus

2015. április 29.

Ez egy nagyon furcsa (jó értelemben véve), egyedi parfüm. hegymászóknak.. vadászoknak.. természetjáróknak javallott.
Igazából nem tudom más parfümhöz hasonlítani, annyira más. Egy minta feltétlen szükséges, a vak vásárlás nagyon esetleges.
Talán Ralph Lauren Polo Explorer c. illata közelít hozzá, bár eléggé távolról..
Ami biztos: két fújás egész napra elég.. hatósugár visszafogott, max. egy méter, de ott stabilan jelen van..
Visszajelzések: nem egy "trendi" illat kb. 8-10 alkalommal használtam eddig, hárman mondták hogy nagyon finom, egy idősebb hölgy, hogy nemigazán..
Én mindenesetre szeretem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Talán Ralph Lauren Polo Explorer c. illata közelít hozzá, bár eléggé távolról..
Én mindenesetre szeretem..

Illatanyagok: Parfum/Fragrance