Parfum d'Empire

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kína évezredes bölcsességének szimbóluma a tiszta illatvirág, az osmanthus. Az Osmanthus Interdite gazdag kínai teajeggyel nyit, majd barackos aromák kíséretében kibomlik az illatvirág, amely mellett rózsaolaj és jázminabszolút muzsikál. Végül az osmanthus érzékivé és bársonyossá válik, amint a gyümölcsös jegyei összeolvadnak a fehér mósusz kristályos tisztaságával.

🌸Parfum d'Empire Osmanthus Interdite
Ár: Leírás alapján , Eladó: Korsolya
Állapot: Frissen fújva üvegfújósban, Helyszín: Miskolc, fizetés: Megbeszélés alapján

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

SPARXS

2020. szeptember 26.

Egy nagyon szép lágy virágos-barackos illat. Szerintem ez abszolút hölgyeknek szánt alkotás. Megszagolva egy fiatal, tiszta lelkű kedves lány alakja rajzolódik ki előttem,aki megéli az élet egyszerű pénzel nem megváltható egyszerű csodáit. Manapság már sajnos nagyon sok tucat, "Kardashian klón" fiatal lány van,akikre a fentebb leírt tulajdonságok sajnos abszolút nem jellemzőek, viszont ha valaki nőként magára ismer, annak feltétlenül érdemes kipróbálnia az OSMANTHUS INTERDITE-et.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

nina 69

2020. február 6.

Sikerült hozzájutnom egy teljes üveghez. Lenyűgőző illatkompozíció. Narancsvirággal citrusokkal nyit majd a tea lép előtérbe. Később egy kifinomult tejes zöldes virágos csoda lesz. Kissé bőrközeli de roppont tartós illat. Nálam megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

Szirisz

2017. április 3.

Könnyű és játékos virágillat..bármilyen korosztályon el tudom képzelni,már aki szereti az ilyen illatokat.Mondjuk nekem nem jött be,nem vagyok oda a virágos illatokért,illetve rajtam nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

elixir

2015. október 10.

Vettem mintát, estére feltettem magamra. Csodálatos és érzéki!!!
Keeeeeell még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Vettem mintát, estére feltettem magamra. Csodálatos és érzéki!!!
Keeeeeell még!