Parfum de Nicolai

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A vidéki grófság megkapó miliője – az erdő, a frissen vágott fű, bőr és dohánylevelek rendkívül izgalmas illata. Gyümölcsösen édes, nyugodt hatású kompozíció, amibe jól érzékelhetően egy kis színtiszta pacsuli és minimális mósusz is vegyül. Mintha csak idős brandy-t kortyolgatnánk a kandallóban ropogó tűz mellett, körülvéve bőrrel és gyönyörű antik bútorokkal, melyek már generációk óta családunk tulajdonai. A jó modor és ízlés remekműve, mely tartósnak bizonyul a bőrön.

rata.sum

2014. január 27.

Nem tudok jobb szót, számomra ez relaxációs parfüm. Bőr és széna illattal simogatja a felborzolt idegeket. :) Férfin el tudom képzelni állandó használatra is, bár biztos van olyan karakterű nő, akin jól működik a mindennapokban. Nem érzem a magaménak, de tetszik és nyugtatólag hat rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 27.