Parfums Pergolese Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 800 Ft

Fejjegy: amalfi citrom, málna, neroli

Szívjegy: gardénia, jázmin, narancsvirág

Alapjegy: pacsuli, méz

Ár: 4 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2500,- , Eladó: Feherzsofia
Állapot: 100 ml uj de nem folias, Helyszín: --, fizetés: --

Pünyike

2017. szeptember 5.

95%-ban Lady Million!

2015.08.26.
Finoman, nem émelygősen édes. Nem igazán használom, csak úgy vettem, mert az első Pergolese ( a kék ) régen kedvencem volt. Gondoltam kipróbálom ezt is. Nem a végzet asszonya illat, nem is egy határozott üzletasszonyé, egyszerűen csak egy kedves, hétköznapi illat. Egyébként valóban tartós, míg "kileheli a lelkét"( ami 12 óra is lehet! ), végig érezni a szolid, édeskés - virágos illatot. Ennyi amit el tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 5.

95%-ban Lady Million!

2015.08.26.

Timi8

2015. december 13.

Nemrég kaptam kézhez, illatolás nélküli rendelés volt (KM-ás kolléganö példányát szerettem el ^_~. ) Az illatròl 1. blikkre: alkalmi, de az a pirosrùzsos :) olcsò ára ellenére igazán minöségire sikerült illat. Én leginkább a Lady Million-t vélem benne felfedezni egy pötty LVB-vonulattal, de ez a Pergolese Gold kevésbé édes, inkább fás illat kifejezetten hüvösebb idöbe valò és/vagy alkalomra. Rajtam a citrom a pacsuli és a méz nem érzödik, de nem is bánom. Tartòsságáròl még nem tudok nyilatkozni. A Night áll közelebb hozzám, csak emiatt ìgy ez 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 13.

Villango

2015. október 31.

Nem rossz. :) Sőőőt. Annyira nem én vagyok azt érzem, de kellett a P. gyűjteményembe. :-P
Mivel hideg hónapok jönnek, magamévá tudom tenni úgy érzem, igazából elegánsnak tartom és nőiesnek, de mindenképpen 30 fölötti hölgyeknek való.
Kicsit retrónak érzem az illatát, de 34 vagyok és régimódi ami azt illeti :) szal lehet ez az én utam (?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

karakumsivatag

2015. január 17.

Ez is vakvásárlás volt. Ebben is van jázmin, mint a fekete változatban, de nem olyan "poros" és nem olyan édes. Az volt az első benyomásom, mint ha nyáron egy virágzó jázminbokrot illatolnék. Érzem a virágokból áradó nektárt és egy pici kesernyés, citromos illatot. Kellemes tavasz illat. Parfüm, úgyhogy egész nap lehet érezni, de nem intenzív, inkább olyan bőrközeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 17.