Parfums Pergolese Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 990 Ft

Fejjegy: licsi, kiwi, birs

Szívjegy: jázmin, fehér csokoládé, orchidea

Alapjegy: nősziromgyökér, fás jegyek, fehér pézsma

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Zsedit

2020. augusztus 21.

Szerintem kor és évszak függő illat. Nagyon nőies, rajtam végig édes, virágos, meleg. A tartóssága is rendben van, érdemes lesz a többi verzióját is kipróbálni. Szerintem egyetlen pontban sem hasonlít a white muskra-ra, sőt egészen más vonulat, használom azt is, nem is értem, hogyan lett arra asszociálva?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Anne74

2018. február 14.

"Kiváncsiságból" vezérelve vásároltam meg.
Mint általában mindent... :)
Nem tudom mi történik, de rajtam nagyon férfias beütéssel bír...Tehát nem müködünk együtt.
Rá kell jönnöm, hogy rajtam az édes és virágos illatok bontakoznak ki.
Az illatba nem lehet beleszeretni... De természetesen ez csak az én véleményem...
Tovább ajándékozom s kiváncsi vagyok, hogyan érvényesül máson .. pld az anyukámon... Ő amolyan "minden parfüm befogadó" :)

Szerintem jövök még véleménnyel..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 14.

"Kiváncsiságból" vezérelve vásároltam meg.
Mint általában mindent... :)
Rá kell jönnöm, hogy rajtam az édes és virágos illatok bontakoznak ki.

Szerintem jövök még véleménnyel..

Pünyike

2016. november 24.

Első szimatra nekem ez a parfüm Tesori White Musk-ra hasonlít. Kicsit ugyan nehezebb, nem annyira légies. Én a pézsmát érzem, de nagyon, elejétől a végéig. Az elején érezni némi gyümölcsöt, de nem tudnám beazonosítani illat alapján. A lecsengése pézsmás nápolyi(?). Nagyon finom egyébként. Míg a Tesorit - a könnyedsége miatt - nyáron használom, ezt inkább télen fogom. Persze nyáron is teszek majd egy próbát, de most, a hidegben valami fantasztikus, tiszta, édeskés, komoly illatot áraszt. Nehéz megfogalmazni magát az illatot, mert bár látom az illatjegyeket, a pézsmán és fehér csokin kívül mást nem nagyon érzek. A gyümölcsösség hamar elmúlik, a virágok nagyon szerényen vannak jelen, viszont a pézsma...egyáltalán nem émelyítő, nem zavaró. Harsány illat, de nem tolakodó. Tartós is, rajtam 11 órája van, és érzem az illatát. Persze nem leng már körül, de érezni. Nagyon jól eltalált illat ez. Tehát: inkább téli illat, alkalmi, 25-től felfelé ajánlanám. Bár relatív, kinek mi tetszik, illetve mi áll jól. Én csak elképzeltem egy fiatalabb és egy érettebb hölgyet kiöltözve, s ezt az illatot. Ha valaki nem szereti a pézsmát, az inkább ne...bár egy próbát mindenképp megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 24.

Timi8

2015. december 19.

Valami csodafinom!!! Szintén elözetes tesztelés nélkül került hozzám és hatalmas telitalálat! Szìvesen fogom használni. Ettöl a Night verziòtòl jobban tartottam, mint a Gold-tòl, ezt hittem inkább alkalminak, még az is átfutott a fejemen, nehogy tùl pacsulis vagy mamis legyen... De nagyon nem az! Rég kerestem már egy hasonlò illatot és nem is gondoltam volna, hogy ebben ilyen kincsre lelek :) Finomságos, simán lehet hétköznapi viselet ösztöl tavaszig. gyümis-fás-pézsmás, inkább szolìd, elegáns, irodai öltözetet képzelek hozzá. Nagyon kellemes csalòdás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

Moncsi044

2015. december 10.

Vakrendelés volt..és nem bántam meg.Finom, bőrközeli meleg varázslatos illat, közepes hatósugárral, és tartósságal.Ára ellenére, felülmúlja sok hasonló kaliberű méregdrága társát.Számomra egy nagyon jól összetett illat, minden összetevője harmóniában van....mindenből épp annyi....se több sem kevesebb.Semmi kommerszség nem tapasztalható benne, elejitől a végéig gyönyörű illat.Nálam csillagos 5 - os.Ujravevős😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 10.

Villango

2015. október 28.

Én is vakon rendeltem meg a kék változat után :) és bár első fújásra nem tetszik, de utána nagyon finomra szárad rajtam.
A licsit nagyon erősen érzem rajta, ez egy édes parfüm, de semmiképpen sem csak estére való...már ha a "night" ezt jelentené. :) 30 felettieknek való inkább szerintem, és a hidegebb időre. Elképesztően olcsón vettem, nem is volt csak 50 ml-es, ami simán rám fog romlani szerintem.....de a gyűjteményembe ő kellett, sőt, gold-ot is meg szeretném mihamarabb kaparintani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

karakumsivatag

2015. január 17.

A kék változatot már ismertem és tetszett, úgyhogy bíztam a márkában és vakon megrendeltem a fekete üvegeset is. Érdekes módon mindig más benyomást tesz rám. Elsőre picit gyógynövényes, édes, poros illatot éreztem. Aztán következő alkalommal édes gourmand, harmadszorra édes jázmin. Nem tolakodó illat, de egész nap lehet érezni, bőrön és ruhán is. Először arra gondoltam, hogy inkább tavaszi illat, mert nem annyira intenzív. De az egyik melegebb napon ez volt rajtam és a teljesen beédesedett. A jázmin miatt talán a Bvlgari Jasmin Noir, vagy a Hugo Boss Nuit amihez lehetne hasonlítani, tehát se nem szúrós férfias, se nem tömjénes inkább lágy és nőies. Szerintem irodába is, de alkalomra is kellemes. Korosztályt sem írnék, de a leges-legelső benyomásom az volt, amikor legelőször beleszippantottam, hogy ez egy gótikus illat. Az árra is kellemes:) érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 17.