Paris Berlin

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zsuzsu92

2017. február 12.

Csodaszép! Nagyon profi szemsminkeket lehet vele készíteni, nekem a Sand árnyalat van, ami valahol az arany és az ezüst között van, talán egy kicsit az arany jobban dominál. Kell hozzá Glitter ragasztó is, a Ben Nye-nek van 2650-ért, viszonylag nagy kiszerelésben. Én külön a kupakban keverem az ecsettel felvett csillámot és egy pici ragasztót, elég hamar megköt, úgyhogy nem szabad sokáig tökölni vele :) Tutira veszek még más színekben is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.