Paris Berlin

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,83 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiraelek, Módosítva: 2020. december 10.

Kiszerelés:   1,83 g
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online

"Intenzív színükkel és tartósságukkal megbízható alapot képeznek a szemfestéshez. Alkalmas arra, hogy különleges formákat alakíts ki, és tartós alapot adj vele a szemfestésnek. Az ilyen szemceruzával játék a sminkelés."

18 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Summer3

2022. szeptember 15.

A 206-os árnyalatot használom szemöldökre, nagyon szép, természetes, hamvas szürkésbarna színe van.
Régóta megvan, tényleg kiadós és sokáig elég, de az árával és elérhetőségével nem vagyok kibékülve.
A Catrice Eyebrow Stylist Pencil - ha az ár-érték arányt tartjuk szem előtt - szuper alternatívája lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 15.