Paris Berlin

Ár:   790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Változó   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kryolan szaküzlet, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   Változó
Lelőhely:   Kryolan szaküzlet, online

Valódi hajból csomózva, természetes és fantáziadús színpadi változatokban. Szálas, soros és szalagos kivitelben is.

claudia.nyilas

2015. szeptember 6.

Nekem nagyon bejön, nagyon szép, természetes hatású. A 22-es van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Nekem nagyon bejön, nagyon szép, természetes hatású. A 22-es van meg.

Madi

2015. augusztus 18.

CIL 10-es: soros fajta, nagyon sűrű, hosszú, igencsak feltűnő. Hétköznapra túlzás, bulikba való inkább. Egészen strapabíró, a szálak nem merevek, egyetlen "hibája", hogy azért eléggé érzi az ember, hogy a szemén van, dehát az ilyen extrább pilláknak ez velejárója. Mivel emberi haj, nehezebb is, mint egy ugyanilyen típusú szintetikus pilla.
Ez egyelőre 4 csillag, talán egyszer kipróbálok más PB pillákat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Ez egyelőre 4 csillag, talán egyszer kipróbálok más PB pillákat is.