Paris Hilton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. augusztus 2.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegy: fügelevél, zöld mangó

Szívjegy: boróka, zsálya, bazsalikom

Alapjegy: cédrus, uborka, ámbra

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Joe38

2020. augusztus 30.

Hát én egyáltalán nem ismertem ezt a márkát.Viszont nagyot csalódtam benne a jó értelemben.
A mai édes ,süteményillatok között egy kis különleges és lázadó alkotás!
Engem visszaröpített a 90-es évekbe!Abban az időben inkább fűszeres és aromás illatok
vitték a parfümgyártás élvonalát és hébe -hóba előálltak 1-1 édeskés vagy édes-fás illattal!
Most ennél pont az ellenkezőjét látom!Igaz nem mai gyártmány ,de ma is megállja a helyét a mostani
illatok között!Modern,kicsit egzotikus és abszolút univerzális illat!
Szerintem egy kicsit inkább nyárra való a gyümölcsössége és szárazsága miatt ,de egy középkorú,fiatalos
akár sportos ,akár elegánsabb férfin nagyot szólhat ez a remekmű!
Nyáron kifejezetten frissítő ,laza viselet.
Alkalmi illatnak picit kiöltözve pedig abszolút joker illat lehet bárhová,bármikor!
Nekem még külön tetszik benne,hogy egy kicsit emlékeztet a Quasar illatára a J.Del Pozo-tól,
Amit természetesen már nem gyártanak! Ugyan az egy Echte spanyol férfi parfüm volt szerintem,de
a Quasar exotikussága és a P.Hilton picit exotikus gyümölcsössége nekem ugyan abba az irányba mutat!
Zseniális alkotás egy amerikai parfümháztól ,ami teljesen szembemegy az én megítélésem szerint a
Mostani illatirányzattal!Hatalmas 5 csillag!
Ui:Laci sorait olvasva ,amit ugyan még jó pár évvel ezelőtt írt elég borsos áron adhatták,de az 5 csillaghoz
az is hozzá tartozik,hogy on-line rendelve a 10 ezer alatti árfekvése is csak erősíti a véleményemet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

A mai édes ,süteményillatok között egy kis különleges és lázadó alkotás!
illatok között!Modern,kicsit egzotikus és abszolút univerzális illat!
akár sportos ,akár elegánsabb férfin nagyot szólhat ez a remekmű!
Nyáron kifejezetten frissítő ,laza viselet.
Mostani illatirányzattal!Hatalmas 5 csillag!

Laci

2012. augusztus 2.

Szeretem ezt a nőt. Mindig meg tud lepni valamivel. Mikor először értesültem erről az illatról, arra gondoltam, hogy tuti egy édeskés, orientálisabb fajta lesz. Nos nem. Ez az illat annyira friss, zöld, életteli alkotás, hogy rosszkedvűeknek ezt írnám fel, kikezelne bárkit, olyan nyugodt és békés lenne, mint egy jóllakott óvodás, tele boldog, felhőtlen gondolatokkal. Én ezt szeretem ebben az illatban. Alig várom, hogy szert tehessek egy teljes üvegre, csak akciózzák már le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.