Paris Memories

Ár:   360 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lilla.golden98, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   3,6 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kozlokova73

2013. június 5.

Sotet bordo van ebbol a fajtabol. Tevedes volt,nem a szin. A minoseg,az katasztrofa. en sajnalom,de ez szornyu. a legolcsobb ruzs amivel valaha talalkoztam es a legrosszabb is. Szaraz,szarit,de van egy pozitivuma,hogy ha mar nagy nehezen ra eroszakolom a szamra akkor ott marad egy jo darabig. Romlott parfum illatu .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.

Bibi

2013. február 17.

Nekem a 215-os, enyhen rozsaszin/nude arnyalat van meg. Eddig tetszik, nem szarit, kellemes klasszikus ruzs illata,ize van (mint a '90-es evekbeli ruzsoknak gyerekkoromban:) ). Szajfennyel hasznalom, eleg tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

lilla.golden98

2012. július 2.

Nekem csak az egyik árnyalata van meg, mivel csak abból volt a boltban. Mindegy, elhoztam, mert olcsó volt, és e-vitaminos. Hát, nem jó. Nekem felkenés után összefut az ajkaimon, nagyon sűrű, poháron megmarad. Max. ajakápolóként lehetne hasznosítani, éjjelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 2.