Parodontax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Rure90, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az ínyproblémák megelőzésére.

PaNel95

2017. október 9.

Nekem a másik Parodontax fogkefe jobban bejön.
Kíméletes és jól tisztít ez is, de nem tartja magán a fogkrémet. Amint elkezdem mosni vele a fogam, az összes fogkrém a nyelvem alá esik le. Hiába teszek több fogkrémet rá vagy hiába próbálom szétoszlatni a fogkrémet először a fogaimon és csak utána mosni.
Viszont a másik Parodontax fogkeféhez képest abban jobb, hogy ezen van külön nyelvtisztító felület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Nekem a másik Parodontax fogkefe jobban bejön.

zeany

2017. május 23.

Nekem azt mondta a fogorvos, hogy genetikailag vékonyabb valahogy a fogzománcom, emiatt romlanak el könnyen és iszonyú érzékenyek, meg az ínyem is. Sok-sok soft fogkefe után találtam meg ezt a típust, ez az egyetlen, amivel ha mosok, nem vérzik azonnal az ínyem és a fogaim se fájnak közben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Rure90

2015. október 5.

A legjobb fogkefe, amit valaha használtam. Jobb, mint a másik parodontax fogkefe. Elég kemény ahhoz, hogy alaposnak érezzem a fogmosást, de emellett elég puha, hogy kellemes érzés legyen. Nem vérzik tőle az ínyem, pont annyira tisztít, amennyire elvárom. Se nem erősebben, se nem gyengébben. Pont akkora a feje, amekkorának kell lennie, nem kisebb, és nem nagyobb. Imádom, pedig csak ajándékba volt a fogkrém mellé, de ha meg lehet külön vásárolni, tuti feltankolok belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.