Parsa Beauty

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makeupby, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus lapos fejű alapozóecset.

KupaiVirag

2015. november 8.

Tégelyes korrektorhoz használom, nagyon szépen eloszlatja a terméket, viszont nehéz kiszedni vele a megfelelő mennyiségű korrektort. Nem hullik a szőre, nekem bejött
Update: magába szívja a terméket és a tégelyes korrektort sem szedi ki rendesen vizsont szépen el lehet vele dolgozni a folyékony korrektort

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

roszik.ivett.kitti

2015. január 31.

Első alapozóecsetem. Eddig meg vagyok vele elégedve. Kicsit nehezen jön ki belőle az alapozó, de nem hullik a szőre. Kézre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

angi9207

2014. január 10.

Ez volt az első alapozó ecsetem. Az elején még jó is volt, de aztán összeálltak a szálai. Egy idő után az alapozót nem tudtam vele szépen felvinni, mert csíkozott, és iszonyú sok ideig tartott mire összedobtam vele egy normális sminket. Az alapozót nagyon magába szívja, vagy nem is tudom hogy mondjam. Néhány szála is össze vissza állt már egy idő után.
Egyetlen pozitívuma, hogy nem hullajtotta a szőrét....
Cserére érett, de adok neki inkább még egy utolsó esélyt, amíg nem veszek másikat. Pedig már majdnem kidobtam. Nagyon alaposan kimostam, samponnal, tusfürdővel. Szinte ázott, de ígysem jött ki belőle semmi, vagyis de...rengeteg alapozó...
Szerettem én is az elején... De nagyon rövid ideig bírja, ezért csak 2 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Egyetlen pozitívuma, hogy nem hullajtotta a szőrét....
Szerettem én is az elején... De nagyon rövid ideig bírja, ezért csak 2 pont.

AshleeyTayloor

2013. december 30.

Ez az első alapozó ecsetem és nagyon megvagyok vele elégedve. Szép nagy a feje így gyorsan lehet vele végezni, nagyon puha és ha ecsettel alapozok sokkal kevesebb terméket kell használnom. Már mostam is és nem hullott egy szál se ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 30.

moldvaieva

2013. december 15.

Jó kis ecset, nem a legolcsóbb(1500ft) DM-ben de könnyű vele dolgozni és szépen ellehet oszlatni az alapozót,az egyetlen ami nem tetszik,hogy nem jó minőségű ,már pár hónap használat után azt veszem észre az ecset szálai összevissza állnak :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Vandaivanyi

2013. november 2.

Kezzel valo maszatolasok utan dontottem ugy hogy megveszem. Nagyon konnyen lehet vele dolgozni, bar a tisztitas nehezkes, de legalabb nem hullanak a szalak. Az ara is jo, nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 2.

fatime

2013. augusztus 13.

Szeretem ezt az ecsetet, viszonyítási alapom nincs mert megvettem és elégedett voltam vele, nem is tervezem hogy másmilyet veszek. A tisztítása is egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

lora4444

2013. augusztus 2.

A Rossmanban vásároltam , vélemény szerint elég jó ecset , én alapozáshoz és púderezéshez is szoktam használni .Kézre áll , gyorsan lehet haladni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.