Parsa Beauty

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2020. január 6.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolás

Egyedülálló négylépcsős sörtekialakítás. Antisztatikus műanyag tüskék gyengéden bontják ki a hajat és megakadályozzák a szálló hajat.

anetta.filip

2020. január 4.

Jó kis fésű. Viszonylag könnyű vele fésülni a hosszú ombre szőkített hajamat. Jó a vonalvezetése, szeretem a különleges dolgokat. Táskában nem törnek ezek a ruganyos sörték. Remèlem a külső borítása (ez a bársonyos réteg) később nem fog megolvadni és ragacsossá válni. A régi avonos hajkefèkkel jártam úgy, aminek ilyen bevonata volt. Emiatt nem merek bespejzolni belőle, de egyelőre 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.