Parsa Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Extra finom szőrből.

Csebix

2017. július 29.

Nagyon szuper ecset, kontúrozáshoz használom, nagyon puha, nem hullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Nagyon szuper ecset, kontúrozáshoz használom, nagyon puha, nem hullik.

helgus96

2015. július 1.

Annyira szuper puha, imádom! 2 db van belőle, egyiket pirosítóhoz másikat bronzosítóhoz használom. Könnyű vele dolgozni, nem hullanak ki a szálak sem. Árban is megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Boga24

2015. május 11.

Nagyon puhák a szőrök és elég tömött a feje. Szépen illeszkedik az arcomra, könnyű vele a felvitel. Viszont úgy vettem észre, hogy inkább erősebben pigmentált pirosítókkal boldogul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 11.

tina200000

2014. augusztus 22.

Nagyon pihe puha ecset és nagyon könnyű vele dolgozni főleg az erősebb pigmentáltabb dolgokat csak az a kár h a csomagolása miatt nagyon összenyomódik és mosás után is így marad mondjuk a pirosítónál nem olyan baj de a púder ecset is megvan és annál ez hátrány mert így olyan lapos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Natalka

2013. szeptember 10.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől, emlékezett rá, h megjegyeztem, h kéne már egy normális pirosító ecset :) aranyos volt tőle nagyon! Kár, h az ecset maga szerintem annyira nem szuper.
Igazából azért nem vagyok lenyűgözve, mert teljesen olyan hatást értem el vele, mint a sima 200ft-os ecsetemmel. De kontúrozáshoz viszont tényleg sokkal jobb, mint a kerek fejű ecsetek. Nekem túl kicsi a feje, és túl tömött. Ha egy kicsit lazább lenne, és nagyobb fejű, akkor jobban ráfeküdne az arcomra, és a pirosítót könnyedebben felvihetném, de végülis így is elboldogulok vele, és szép, természetes hatású lesz a sminkem. Ez a lényeg :)
Ezek az én tapasztalataim, barátnőmnek is ugyanilyen van, és ő meg van vele elégedve maximálisan (azért vett nekem is ilyet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.