Parsa Beauty

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A speciálisan kialakított felületű görgős masszírozóval a kar és láb izmainak vitalizáló, de egyidejűleg lazító masszázsára alkalmas. Nyele állítható.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. október 30.

Amikor "beruháztam" erre a kis kütyüre, gondoltam, egy próbát megér, és nem tévedtem. Azaz többet ér, mint egy próbát! Egy kis kényeztetés mindig jól tud esni, és ez az eszköz pár perc alatt képes "felpezsdíteni" a megfáradt tagjainkat. Örülök, hogy nem a "legfeljebb egy újabb haszontalanság" kategóriába sorolhattam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 30.

Hecate

2018. szeptember 14.

Imádom a masszírozó rollereket, (kellenek is az izombántalmaim miatt,) hát beruháztam erre is. Annyira nem intenzív és klassz masszőr, mint a 3D-s masszírozóm (, melyről már írtam itt a Krémmánián). Ezért csak 4 csillag, de ez sem rossz. Narancsbőrös combra és viszkető hátra is megfelel. Jól tisztítható, légiesen könnyed, és a nyele nem a görgők közt távolságot, hanem a masszázs erősségét szabályozza könnyedén. Ha kis odafigyeléssel vigyázunk rá, (nem törjük szét,) hibalehetősége sincs, és sokáig hasznos kis társ válhat belőle. Színe és mérete miatt könnyen megtalálható a lakásban, ha nem a megszokott helyre tettük és keressük. Görgőfejei kellemes duzzasztó masszírozást biztosítanak, görgetése egyszerű és a nyele igen harmonikusan kézhez áll. Akár utazáskor is magunkkal vihetjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.