Parsa Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: darcy, Módosítva: 2013. október 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Hipoallergén púderecset extra finom szőrből.

Csebix

2017. július 29.

Szuper ecset, nem hullik, szörnyen puha, hatalmas feje. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Szuper ecset, nem hullik, szörnyen puha, hatalmas feje. Imádom.

kissgabcsi

2017. március 11.

Viszonylag drágán vásároltam több mint 3 éve, kettőt felváltva használom és nagyon szeretem! Egy szál sem hullott még ki, a rendszeres mosás ellenére sem, nagyon sűrű a szőrzete és nagy a feje imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

rea3

2016. február 12.

Nekem is a nagyobb fejű van meg már évek óta, napi használatban és egy szál szőrt sem veszített még. Ultra puha, nagyon nagyon finom, a Real Techniques mellette egy drótkefe. Tökéletesen működik, nem cserélném le semmire, pedig nem hiszek az olcsó dolgokban, de ő az egyik fehér holló. Sajnálom hogy már nem kapható, legalábbis én hiába kerestem. Pedig jó lenne mégegy belőle, mert mosáskor mindig bajban vagyok,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 12.

hime0033

2015. október 9.

Én féláron jutottam hozzá ehhez a csodához és azt kell mondjam hogy nagyon-nagyon jól döntöttem amikor megvettem! Mintha a cica puha farkincájával simogatnám az arcomat, annyira jó érzés, hogy hihetetlen...és tényleg nagyon finoman és vékonyan lehet felvinni vele a púdert, 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

kmaja

2013. június 27.

Egy jó púderecsetet szerettem volna, de nem volt kedven internetről rendelni, gondoltam előbb megnézem, mit találok a drogériákban.
Ez az ecset (én a teljesen kerekre kialakítottat vettem meg, talán nagyobb is a feje, mint a képen láthatónak) első ránézésre is nagyon puhának nézett ki, és valóban az.
Külön élvezet vele simogatni az arcom... Valóban nagyon vékonyan lehet vele felvinni a púdert, szóval tökéletes. Az ára pedig nagyon jó, kb. 1800,- Ft volt.
(Ha jól emlékszem az volt a csomagoláson, hogy műszőr, hiszen ettől hipoallergén, de mindenesetre nagyon finom szőr.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

cuni.geo

2013. június 23.

nagyon puha, bronzosítót viszek fel vele, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

nagyon puha, bronzosítót viszek fel vele, imádom.

darcy

2013. március 24.

Valóban nagyon selymes, puha ecset. Lehelet finom púderréteget lehet vele felvinni. Kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.