Parsa Beauty

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. december 2.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

A szemöldök és szempillák formázására kialakitott eszköz egyik oldalán egy lapos ecsettel, a másikon egy fésűvel.

vivienn1313

2019. december 11.

Én imádom.Nagyon szuper

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Én imádom.Nagyon szuper

Lina14

2019. november 29.

Kedvenc ecsetem szemöldökre. Kifésülésre is alkalmas, illetve szöldök pomádéhoz is egyben lehet hasznalni. Már többször kimostam és gyönyörűen egyben maradt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.