Parsa Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

A szemöldökcsipesz kézzel csiszolt egyenes befogási felülete a nem kívánatos szőrszálak nagyfelületről pontos eltávolítást teszi lehetővé. Az ergonómikus ujjialakítás kellemes használatot biztosít.

Magas minőség Solingenből.

Gica81

2020. augusztus 20.

DM-ben vettem leárazás alkalmával. Már régóta szemeztem egy új szemöldökcsipesszel és most ez pont kapóra jött.
Nem is gondoltam, hogy csipesz és csipesz között is van különbség, de bizony van. Ez a csipesz nagyon jó. Jól kézre áll, a kicsi szálakat is könnyű vele kihúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.