Pat McGrath Labs

Ár:   $125   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   $125
Kiszerelés:   10 x 2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Limitált kiadás

10 dekadens, gyémánt csillogású árnyalatot tartalmazó, gazdagon pigmentált szemhéjpúder-paletta, melyet a drágakövek ihlettek.

szepevelin

2020. május 21.

Szerencsés vagyok, hogy a kollekciómban tudhatok pár Pat Mcgrath palettát. Tudom az árauk csillagászati, de az utolsó forintot is megéri mindegyik.
Pat egy igazi művész és minden egyes termék jól átgondolt, a minőség páratlan és konzisztens, tehát nincs olyan púder egy palettában, ami máshogy teljesítene, mint a többi.
Egyszerűen a világ legjobb szemhéjpúdereit dobja piacra a márka, ami azt jelenti, hogy nem potyognak, csodálatosan pigmentáltak, egyedi a textúra, könyen satírózhatóak foltok és csíkok nélkül.
Külön kiemelném a Blitz és Astral névre hallgató púdereket, melyek csakis Pat-re jellemzőek. Sokszor topper-ként kerülnek említésre, amit alapszínek feldobására javasolnak, de önmagukban is csodásak. Ezekből többnyire 4 darab van minden nagy palettában, ám a kisebb, 6 púderes verzióból sajnos hiányoznak.
EZ A PALETTA A KIVÉTEL! A Decadence csupa metálfényű púderből áll. Tömegre is különbözik a termék a többi nagy palettától, lényegesen többet kapunk a pénzünkért. Ez egy limitált kiadás, ami újra és újra felbukkan időszakosan. Nagyon sokat vacilláltam a megvásárlásán, mivel nem kis összegről van szó és szeretném kihasználni, azt, amire ennyit költök.
Úgy érzem ezek a színek kifejezetten "olajos" árnyalatokban pompáznak (ősz típusú hölgyek előnyben), mégsem tudtam megállni, hogy lecsapjak rá. Videókon nézegetve talán a legjobb állagú palettának látszott és valóban! Krémes-sima puhaság jellemzi a púdereket és gyönyörű erőteljes színekben pompáznak. Kombinálva talán nappalra is hordhatóak. Ugyan nincsenek matt állagú színek a Decadence-ben, de engem ez nem zavar, mivel könnyen összesatírozhatóak. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.