Pat McGrath Labs

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mancsusz, Módosítva: 2019. október 17.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Erőteljesen pigmentált és könnyű folyékony rúzs, amely már egy húzással tökéletesen fed és bársonyos ajkakat eredményez.

7 árnyalatban kapható

Ár: 2.500,- Ft ajánlott postával együtt , Eladó: ViKimi
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után
maruani

2019. október 17.

Amikor nagyon sok pénzért megrendeltem jópár színt ebből a rúzsból, hittem is, meg nem is, hogy Pat McGrath valóban valami utolérhetetlent alkotott. Jelentem, megtértem, és már el is kezdtem spórolni a palettákra.
Ezek a rúzsok nem száradnak tökéletesen mattra, nem lesznek csókállóak, de nagyon-nagyon tartósak. És elképesztően kényelmesek. Nincs még egy folyékony rúzsom (és próbáltam számosat), ami este leszedve ugyanolyan állapotban hagyja a számat, mint ahogy reggel felkeltem. Btw az én ajkaimat az is kiszárítja, ha csúnyán rámnéznek.
Nincs folyékony rúzs, amit könnyebb lenne tökéletesen applikálni. Az élénk színű hármassal a vicc kedvéért megpróbáltam összerakni egy ombrét (soha nem próbáltam előtte), és 5 perc múlva sminkmesternek éreztem magam. A színek elképesztőek, a revelation lett az új kedvenc vörös rúzsom.
Az ügyfélszolgálatuk brilliáns. Az egyik nude helyett amit rendeltem elküldték a vöröset még egyszer, miután ezt megreklamáltam, 10 perc múlva érkezett a válasz, és másnap már elindult felém az eredeti rendelésem. A duplikáltat természetesen nem kérték vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.