Pat McGrath Labs

Ár:   $125   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillla31, Módosítva: 2019. január 3.

Ár:   $125
Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

10 árnyalatot tartalmazó paletta, forradalmian új formulákkal. Matt és csillogó, illetve hologram szerű hatással rendelkező színei krémesen kenhetőek és satírozhatóak.

Ár: 32.000 , Eladó: nora.hajdu91
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Ócsa , fizetés: Előre utalás után posta vagy személyesen

szepevelin

2020. szeptember 14.

Szerencsés vagyok, hogy a kollekciómban tudhatok pár Pat Mcgrath palettát. Tudom az áruk csillagászati, de az utolsó forintot is megéri mindegyik.
Pat egy igazi művész és minden egyes termék jól átgondolt, a minőség páratlan és konzisztens, tehát nincs olyan púder egy palettában, ami máshogy teljesítene, mint a többi.
Egyszerűen a világ legjobb szemhéjpúdereit dobja piacra a márka, ami azt jelenti, hogy nem potyognak, csodálatosan pigmentáltak, egyedi a textúra, könyen satírózhatóak foltok és csíkok nélkül.
Külön kiemelném a Blitz és Astral névre hallgató púdereket, melyek csakis Pat-re jellemzőek. Sokszor topper-ként kerülnek említésre, amit alapszínek feldobására javasolnak, de önmagukban is csodásak. Ezekből többnyire 4 darab van minden nagy palettában, ám a kisebb, 6 púderes verzióból sajnos hiányoznak.

A Subliminal a 3 kedvenc palettám egyike. Egy hidegebb-neutrálisabb tónusú paletta, amit 4 csodás különleges színnel dobtak fel. A barnák már-már szürkések/levendulásak. A csillogós árnyalatok szinte vizes hatást keltenek. Az arany mennyei hollywoodi ragyogást kölcsönöz a szemeknek. ÉS az a kék!!! Soha életemben nem láttam/próbáltam ilyen csodás igazi királykéket. A sötét kékek és lilák előállítása a legnehezebb, de Pat vette az akadályt, nincs koszos- fekete hatás, a szemhéjon ugyanolyan a szín, mint a palettában. Aki tud ennyit szánni sminktermékekre, ne habozzon, én hívő lettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.