Patrick Ta

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ViKimi, Módosítva: 2020. szeptember 23.

Ár:   $22
Kategória:   Sminkek szájra

Univerzális, fényes szájfény amely nem ragad. Magas fényű olajkeveréket és lágyító keveréket tartalmaz, melyek balzsamos érzést és egyenletes fedést biztosítanak.

Szulfátmenes, parabénmentes, vegán

3 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Massacre

2021. július 8.

Úgy bíztam benne, hogy pigmentált lesz de nem az 😭 “Is she younger than me” árnyalatban rendeltem meg mondván ez a legsötétebb, de olyan mint egy átlátszó szájfény, pici csillámokkal, amik rajtam rettenetesen néznek ki, ugyanis nagyon gyengén pigmentált ajkaim vannak, kb hullának nézek ki bármilyen szín nélküli szájfénnyel… biztos van akinek jobban áll, én megbántam. Amúgy mentolos csoki illata van, ha valaki ismeri az After Eight nevű csokit, na pont olyan. Nem ragad, egész kényelmes de hamar el is tűnik rólam az a kis semmilyen csillám ☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol