Paul Mitchell

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Professzionális hajlakk minden hajtípusra.

Madi

2017. július 14.

Én azért érzem a különbséget, sőt, teljesen odavagyok, hogy ha ezzel fújom be a frufrum, a metróban a huzat nem viszi szét. Eddig Taftot használtam, abból jóval több kell, hogy ezt kibírja, míg ebből csak pár fújás. Ha sokat fújunk, egy picit valóban keményebb, de nem vészesen és ugyanolyan könnyen kifésülhető, valamint egyáltalán nem ragad és jó az illata. Idő belejönni a használatába, de szerintem megéri, nálam egy fél évet simán kibír mindennapos használattal, mert tényleg nem kell sok. Amire figyelni kell, hogy hol vesszük, mert akár ezer forint eltérés is lehet.

Update: Újabban a lenőtt frufrum "hátranyalásához" is ezt használom és simán bír 10 órát is szétesés nélkül, pedig az elöl lévő tincsek még nem érnek el a copfomig. Azért tettem idézőjelbe, mert egyáltalán nem lesz lenyalt hatása, sőt, nem is látszik, hogy lenne valami a hajamra fújva, mégis tökéletesen tart. Amit még észrevettem, hogy míg más hajlakkok meglátszanak a hajon, ha esetleg túl sokat sikerült fújni, ez nem. Nem darabos, nem fényes, nem lapít vagy zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

zsuzsika

2014. november 22.

én sajnos, ahogy habnál, itt sem érzem a 3000 Ft különbséget egy drogériás és e között a hajlakk között. pont ugyanaddig tart a hatása, mint az általam próbált összesé, és ugyanolyan ropogós lesz minimális mennyiségtől is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.