Paul Mitchell

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Boriskajuliska, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Kondicionáló természetes szőke és szőkített hajra. Adj a sérülékeny szőke hajnak annyi nedvességet és erőt, amennyire szüksége van! A gazdag kondicionáló anyagok, mint a makadámiadió olaj és a sáfrány oleoszómák (E vitaminban gazdag kisméretű protein gömbök) már a hajszálak belsejéig hidratálva javítják a rugalmasságát, puhaságát és fényét. A KerActive protein (különböző méretű keratin molekulák) minden egyes hajszálat bevonva véd és segít helyreállítani a károsodásokat.

Aktív hatóanyagok: kurkuma gyökér, kamillavirág körömvirág, molyhos ökörfarkkóró kivonat, sáfrány oleoszómák, sáfrány olaj, makadámiadió olaj, ceramid, szójabab kivonat, keratin. Parabeneket nem tartalmaz.

Boriskajuliska

2018. augusztus 29.

Fodrászom ajánlására, kezdtem el használni, hogy a fűtési szezon szárító hatását plusz hidratálással próbáljam kivédeni. Picit erős az illata, de mivel kevés kell belőle nem vészes. Színe egész halvány lila, ami a hamvasító hatást segíti. Ápoló hatása nagyon jó de csak az alsó 2/3-ra teszek biztos ami biztos, így könnyű marad a frizura. Minden képpen 5 csillag.

UP:sajnos iszonyú drága lett 8500.-!!! Lehet hogy most vettem utoljára bármennyire is szeretem. Teszek még 1 próbát és "olcsóbban" 5000.- körüli áron beszerezni mert nem szivesen mondanék le róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 29.