Paul Mitchell

Ár:   15500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   12 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PBianca, Módosítva: 2018. április 9.

Kiszerelés:   12 x 6 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Ez a termék különösen a gyenge, sérült és igénybevett haj kezelésére alkalmas. Vitaminokban és növényi összetevőben gazdag formula, B3-vitamint, panthenolt, levendulát és oreganót tartalmaz. Az aktív összetevők tisztítják a fejbőrt és stimulálják a mikrokeringést, helyreállítják a megfelelő feltételeket a fejbőr természetes egyensúlyához és a hajnövekedés serkentéséhez.

A hajerősítő és tápláló ásványi és növényi összetevők kombinációját tartalmazó Super Strong Complex zsurló, csalán, vízitorma, és a cseresznye kéreg kivonataiból áll. A Complex további különleges alkotóeleme egy újgenerációs növényi fehérje molekula a Keravis, amely erősíti a hajat és fényt ad, mialatt hidratál és újraépíti a hajszerkezetet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia