Paul Penders

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: zsokrita, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Paul Penders BB (Blemish Balm) krém ásványi színezőanyagokat, növényi kivonatot és némi alapozót tartalmaz, amely hidratálja és kiegyenlíti a bőrszínt a ragyogó arcbőrért.

dorqaap

2017. március 18.

Pár hete használom, arckrémet is viszek fel előtte. Kellemes érzés, nem nehezíti el a bőröm, de muszáj egy kis púdert még rátennem, mert maradnak bőven csillogó részek az arcomon. Viszont a fedése nagyon jó, a világos színű pontosan megegyezik a bőröm színével. Tetszik, hogy természetes.
Kicsit húzós az ára, de ha elfogy, eldöntöm újraveszem-e, eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Kicsit húzós az ára, de ha elfogy, eldöntöm újraveszem-e, eddig tetszik.

zsokrita

2016. május 15.

Azért vettem a fáradtságot,hogy a millió összetevőjével együtt feltöltsem,mert végre megtaláltam az IGAZIT!!!!
Nagyon aknéra hajlamos,devízhiányos is a bőröm.Tökéletesen fed,már-már alapozót megszégyenítő módon.Pórusokat összehúzza,de nem tömiti.
Az YSL-t cseréltem erre két hónapja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Az YSL-t cseréltem erre két hónapja.