Paul Penders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alexandra412, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Ez a teljesen természetes hajkondicionáló kisimítja az összekuszálódott hajat, és fényessé, selymessé, és emellett könnyűvé varázsolja. A citrom esszenciális olaj átható illatot áraszt, míg a hozzáadott bio almabor a hajnak és a fejbőrnek a frissesség és a tisztaság érzését nyújtja azáltal, hogy megszünteti a gubancokat, és helyreállítja a megfelelő pH szinteket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dorqaap

2017. március 18.

Pár hajmosás után vagyok. Kellemes, natúr illata van, könnyű felvinni. Nem igazán érzem a hatását a hajamon. Ár-érték arányban sokallom, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.