Paul Sebastian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1979

Illatkategória: aromás illat

Illatjegyek: borostyán, levendula, pézsma, jázmin, tölgymoha, zsálya, ylang-ylang és rózsa

fragmann

Korcsoport: >54
2017. május 27.

Régi vágású, édeskés, rózsás-friss illat. Leginkább a Johnson & Johnson babapúder illatát idézi, de az Avon Black Suede is eszembe jut róla. Ártalmatlan, kedves, kellemes retró-illat, minden fanyarságtól, macsóságtól mentes, simán uniszex. Ma már menthetetlenül nagypapás-nagymamás kissé, de ez ízlés kérdése és nem feltétlenül érvényes mindenkire. Akinek tetszik ez a karakter, nyugodtan viselheti mindentől függetlenül! - Mérsékelt intenzitás és tartósság. - A maga nemében igen jó minőségű, szép illat. 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 27.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance