Paul Smith

Ár:   4560-9030 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Ár:   4560-9030 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegyek: brgamot, kardamom, pink bors,

Szívjegyek: geránium, fekete ribizli szirom,

Alapjegyek: pézsma, sédrus, tolu balzsam, mirha, labdanum.

Laci

2016. április 21.

Mancera Sand Aoud L'eau. Röviden így tudnám leírni az illatát. Csodálatos meglepetés nekem ez a parfüm. Régóta szemeztem vele, különleges illatjegyek, fantasztikus üveg, muszáj volt megrendelni. Ára rendkívül baráti volt, sőt pont belefutottam egy kuponakcióba, szóval most jött el az én időm. A kifújás után rögtön a feketeribizli illatát érzem és a fűszerességet a rózsaszín bors adja. Van egy finom, zamatos teás érzetem is, holott ez nincs az illatjegyek között. Aztán kis kardamom és geránium adja neki az érzékiséget. Bevallom a fássága rajtam nem jött ki, végig maradt a fűszeres, ribizlis aroma...szerencsére. Féltem, hogy nem lesz tartós, de ezen a napos, tavaszias napon brillírozott. 3 fújás, egész nap finoman illatozott. Jó, ne Mancera sillage-ra számítsunk, az néha már túl sok is egyébként nekem. Ez az illat nem dönti le a körülöttünk lévőket az erejével, de garantáltan érezhető. Nagyon különleges, egyedi illat, niche fronton botlok bele ilyen kurrens kreációkba, csak az 5-10x ennyibe kerül. Azt hiszem ez az illat nagyon sokáig az illatgardróbom része lesz, az is lehet, hogy tavaszi signature várományos. Aki akcióban még belebotlik ne habozzon. Szerintem unisex is lehet. Óriási nagy 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.