Paul Smith

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: bergamot, fekete tea, kardamom, fekete ribizli, őszibarack,

Szívjegyek:  rózsa, jázmin,

Alapjegyek: mirha, pézsma.

Paul Smith Portrait For Women EDP
Ár: 10500 forint (a megadott ár tartalmazza a posta/Foxpost költséget) , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: bontatlan 40 ml edp, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Feketebarbi

2019. november 28.

Maga a harmónia, amikor minden úgy jó ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Maga a harmónia, amikor minden úgy jó ahogy van.

angelina69

2019. november 15.

Nem hittem volna, hogy ez ennyire szép illattá válik rajtam. Enyhén aromás, frissen fűszeres, egyszerre üde és csöppet édeskés. Nagyon szépen, könnyedén, harmonikusan szállingózik felőlem az illat. Egy teljes egészet alkot, elegánsan, akár mondhatjuk jó kislányosnak is. A szillázsa rajtam elég közeli, de nem bőrközeli. Azt a szintet csak kb. 4-5 óra után éri el. Nagyon jót tesz neki a napfény, az enyhe meleg, jobban megmutatja magát az illat. Ebben a hidegben inkább a szobában viseltem, és inkább elalvás előtt fújtam fel, mert akkor nagyon jól esett. Már többször elém sodorta az élet, de sosem volt teszter, és nem mertem vakon bevállalni. Most is csak egy pici gyári mintát sikerült beszereznem, de hamarosan a végére érek. Ezt követően, ha valahol ismét felbukkan, és nem a ritkaságokra jellemző elszállt áron kínálják, biztosan meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 15.

Verona5

2018. május 9.

Fűszeres, fekete teás, rózsás, számomra igazán nőies elegáns illat, nem a mai geil módon. Eddig nem ismertem a Paul Smith illatokat - ki is figyelne fel egy Kovács Pali által alkott illatra? De ez jóóó! Rájöttem, hogy attól csípős-puha a leszáradása, hogy a mirha jól van belecsempészve. Hamar bőrközelivé válik és igényli az utánfújást, de az az állandóan a csuklómat szagolgatom típus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 9.

agica721

Korcsoport: >54
2017. november 10.

A kölnit eladtam,így nem reklám célból dícsérem meg :) Nagyon különlegesek a Paul Smith illatok,mindig is így gondoltam.Ár-érték arány szintén remek.
Egy fújással egész napra elvoltam vele,nem is hiszem h szabad többet használni belőle.Az a fajta illat,amivel kötelező várni 1-2 órát,hogy elkezdj kérdezősködni:mi a csuda ez a finomság?A rózsa a zöld kombinációval egészen unikus.Az üveg nagyon kecses,finom darab.Ilyen bevezető után szokott jönni a "DE".....nincs de.Az eladás oka csupán az,hogy még friss bontás és jó áron jó gazdára várt. Örülük h jó helyre került :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 10.